Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Lodowisko już dostępne

  Lodowisko już dostępne

  Czwartek, 13 Wrzesień 2007

  Od 14 września br. mieszkańcy mogą korzystać ze sztucznego lodowiska.

  Czytaj więcej
 • Pierwszeństwo wykupu będzie miała przychodnia

  Pierwszeństwo wykupu będzie miała przychodnia

  Wtorek, 11 Wrzesień 2007

  Radni wyrazili zgodę na sprzedaż lokali, w których działa Przychodnia nr 2 oraz przyznanie pierwszeństwa w nabyciu lokalu dla dotychczasowego dzierżawcy, czyli Niepublicznemu Zakładowi Opieki Zdrowotnej „Dwójka”. Podjęcie uchwały pozwoli właścicielom przychodni na przeprowadzenie koniecznych remontów.

  Czytaj więcej
 • Nowy radny złożył ślubowanie

  Nowy radny złożył ślubowanie

  Sobota, 08 Wrzesień 2007

  Podczas sesji Rady Miejskiej, 7 września br., ślubowanie złożył nowy radny Tadeusz Ciecieręga. Zastąpił on Romana Iwasieczkę, który kilka tygodni temu zrezygnował z mandatu. Tadeusz Ciecieręga w Radzie Miejskiej reprezentuje okręg wyborczy nr 1 a startował z listy Nr 4 Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość.

  Czytaj więcej
 • Sala sprawdzona

  Sala sprawdzona

  Sobota, 08 Wrzesień 2007

  Turniej w piłce nożnej rozegrali, 8 września br., w Zespole Szkół nr 1, nauczyciele tej szkoły, urzędnicy i sędziowie piłkarscy. Nie zgłosiła się drużyna dziennikarzy. Pomysłodawcą turnieju był Piotr Longosz, zastępca dyrektora do spraw sportu w ZS nr 1. Gospodarze nie dali zaproszonym drużynom szans na wygraną.

  Czytaj więcej
 • Złota Setka Podkarpacia

  Złota Setka Podkarpacia

  Sobota, 08 Wrzesień 2007

  Firma Oponiarska „Dębica” S.A. zajęła pierwsze miejsce w rankingu najlepszych firm Podkarpacia „Złota Setka” opracowanej przez Wyższą Szkołę Zarządzania w Rzeszowie i Gazetę Codzienną "Nowiny”. Patronat honorowy sprawował burmistrz Paweł Wolicki, który podczas uroczystej gali w Świlczy, 6 września br., wręczył Firmie Oponiarskiej nagrodę za pozycję lidera w kategorii „Sprzedaż eksportowa w 2006 r.”.

  Czytaj więcej
 • Spotkanie z okazji Dnia Weterana

  Spotkanie z okazji Dnia Weterana

  Środa, 05 Wrzesień 2007

  W Urzędzie Miejskim odbyło się 4 września br. spotkanie koleżeńskie z okazji Dnia Weterana zorganizowane przez Koło Miejskie Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych w Dębicy. Weterani wspominali wojnę oraz okres stalinowski. Spotkanie zakończyło wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.

  Czytaj więcej