Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Życzenia dla Nauczycieli w dniu ich święta

  Życzenia dla Nauczycieli w dniu ich święta

  Czwartek, 18 Październik 2012

  Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w dniu 16.10.2012r. na ręce Burmistrza Miasta Dębicy Pawła Wolickiego poseł na Sejm RP Kazimierz Moskal w imieniu własnym, złożył serdeczne podziękowania i życzenia oraz słowa uznania dla wszystkich nauczycieli z okazji ich święta. Oto ich treść:

  Czytaj więcej
 • Informacje miejskie

  Informacje miejskie

  Środa, 17 Październik 2012

  W dniu 11.10.2012r. odbyło się kolejne spotkanie Zespołu zadaniowego ds. opracowania koncepcji sytemu gospodarowania odpadami komunalnymi na terenie Miasta Dębica wraz z przedstawicielami klubów Radnych, którego to zadaniem jest przygotowanie i wdrożenie nowego systemu gospodarki odpadami.

  Czytaj więcej
 • Internet dla wykluczonych cyfrowo mieszkańców Dębicy

  Internet dla wykluczonych cyfrowo mieszkańców Dębicy

  Środa, 17 Październik 2012

  W dniu 15 października 2012 roku Gmina Miasto Dębica - reprezentowana przez Burmistrza Miasta Dębicy Pawła Wolickiego zawarła umowę z MT-NET S.C. w Dębicy - reprezentowaną przez G. Wójcika i J. Kuśnierza, o świadczenie usług dostępu do Internetu dla 35 wykluczonych cyfrowo mieszkańców Dębicy.

  Czytaj więcej
 • Dzień troski o zdrowe piersi

  Dzień troski o zdrowe piersi

  Wtorek, 16 Październik 2012

  13.10.2012r. w Urzędzie Miejskim w Dębicy odbyła się konferencja pod patronatem Stowarzyszenia Ruchu Kobiet do Walki z Rakiem Piersi EUROPA DONNA w Dębicy poświęcona profilaktyce leczenia raka piersi u kobiet. Spotkanie podczas, którego dr Dorota Czudowska Prezes Polskiego Forum EUROPA DONNA wygłosiła konferencję na temat „Nowoczesne spojrzenie na profilaktykę raka piersi wg zaleceń EBCC” poprowadziła dr Anna Mazur Prezes Stowarzyszenia.

  Czytaj więcej
 • Informacje miejskie

  Informacje miejskie

  Wtorek, 16 Październik 2012

  Burmistrz Miasta Dębicy Paweł Wolicki informuje, iż została zakończona realizacja zadania pod nazwą „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Miasta Dębica”.

  Czytaj więcej
 • Rok Krzysztofa Pendereckiego

  Rok Krzysztofa Pendereckiego

  Wtorek, 16 Październik 2012 Czytaj więcej