Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Uczniowie z Miejskiego Gimnazjum nr 3 w Dębicy najlepsi w współzawodnictwie sportowym na Podkarpaciu

  Uczniowie z Miejskiego Gimnazjum nr 3 w Dębicy najlepsi w współzawodnictwie sportowym na Podkarpaciu

  Czwartek, 22 Czerwiec 2017

  Rekordowy dla uczniów dębickich szkół podstawowych i gimnazjów był kończący się właśnie rok szkolny 2016/2017 pod kątem liczby uzyskanych tytułów laureata i finalisty w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. 75 tytułów laureata i 106 tytułów finalisty uzyskane przez uczniów dębickich szkół zdecydowało o zajęciu przez Dębicę i powiat dębicki pierwszego miejsca w województwie podkarpackim. Uroczyste podsumowanie osiągnięć edukacyjnych w mijającym roku szkolnym odbyło się 20 czerwca w DK Kosmos w Dębicy.

  Czytaj więcej
 • Sprawozdanie z przeprowadzonych konsultacji społecznych

  Sprawozdanie z przeprowadzonych konsultacji społecznych

  Czwartek, 22 Czerwiec 2017

  Sprawozdanie z przeprowadzonych konsultacji społecznych z mieszkańcami Miasta Dębica w sprawie wprowadzenia przepisów porządkowych związanych z przewozem osób i bagażu taksówkami na obszarze Gminy Miasta Dębica oraz wprowadzenie dodatkowego oznaczenia, w które winny być zaopatrzone taksówki osobowe.

  Czytaj więcej
 • Harcerze z Hufca ZHP Dębica na 50. Zlocie InterCamp

  Harcerze z Hufca ZHP Dębica na 50. Zlocie InterCamp

  Środa, 21 Czerwiec 2017

  Dwudziestoosobowy patrol z 7 Szczepu Drużyn Dębickich „Invicti” im. gen. Mariusza Zaruskiego w dn. 2-5 czerwca 2017 r. wziął udział w jubileuszowym 50. Zlocie InterCamp, który tym razem odbył się w Warendorfie w Niemczech.

  Czytaj więcej
 • Dodatkowy kurs ‘dwunastki’

  Dodatkowy kurs ‘dwunastki’

  Środa, 21 Czerwiec 2017

  Na prośbę działkowiczów z rejonu ul. Mościckiego od 12 czerwca br. uruchomiony został dodatkowy kurs linii komunikacji miejskiej nr 12 umożliwiający zainteresowanym powrót do domu w późniejszych godzinach popołudniowych.

  Czytaj więcej
 • Piknik rowerowy „Bicyklomania 2017” za nami

  Piknik rowerowy „Bicyklomania 2017” za nami

  Wtorek, 20 Czerwiec 2017

  W dwunastej już edycji Bicyklomanii, zorganizowanej przez Urząd Miejski w Dębicy i Arkus &Romet Group, która odbyła się w dniu 17 czerwca br. wzięły udział 1272 osoby.

  Czytaj więcej
 • Program Mieszkanie Plus w Dębicy

  Program Mieszkanie Plus w Dębicy

  Wtorek, 20 Czerwiec 2017

  Przy ul. Ratuszowej rozpoczęły się przygotowania terenu pod inwestycję w ramach rządowego programu Mieszkanie Plus. Podczas ostatniej sesji radni rady Miejskiej w Dębicy wyrazili zgodę na przystąpienie Dębicy do programu Mieszkanie Plus.

  Czytaj więcej