Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 42

  Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 42

  Czwartek, 02 Marzec 2017

  IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie

  Czytaj więcej
 • Pomoc żywnościowa dla najbardziej potrzebujących osób z terenu Miasta Dębica

  Pomoc żywnościowa dla najbardziej potrzebujących osób z terenu Miasta Dębica

  Środa, 01 Marzec 2017

  Stowarzyszenie Pomocy Społecznej „AD ASTRAM” w Dębicy informuje, że w dniu 3 i 4 marca 2017 r. będzie prowadziło dystrybucję paczek żywnościowych w ramach POPŻ, Podprogram 2016 dla osób najbardziej potrzebujących z terenu Miasta Dębicy. Miejsce wydawania: Magazyn Żywności ul. Ratuszowa

  Czytaj więcej
 • Można się już zapisywać do II edycji programu MON „Samoobrona kobiet”

  Można się już zapisywać do II edycji programu MON „Samoobrona kobiet”

  Poniedziałek, 27 Luty 2017

  Startuje rekrutacja do II edycji realizowanego przez Ministerstwo Obrony Narodowej Programu „Samoobrona Kobiet”. W województwie Podkarpackim program realizowany jest przez Batalion Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie a rekrutację pań chętnych do wzięcia udziału w kursie prowadzi Wojewódzka Komenda Uzupełnień w Mielcu.

  Czytaj więcej
 • W Dębicy złożono wnioski na 581 instalacji, wnioski kolejnych 38 osób oczekują na liście rezerwowej

  W Dębicy złożono wnioski na 581 instalacji, wnioski kolejnych 38 osób oczekują na liście rezerwowej

  Poniedziałek, 27 Luty 2017

  Do 2 marca trwa nabór wniosków o dofinansowanie instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii w województwie podkarpackim. Podczas ostatniej sesji, która odbyła się 13 lutego radni Rady Miejskiej w Dębicy wyrazili zgodę na przystąpienie do realizacji projektu „Instalacja systemów energii odnawialnej dla gospodarstw z terenu Gminy Miasta Dębica i Gminy Ropczyce”. W całym Województwie Podkarpackim na dofinansowanie takich instalacji przeznaczono 120 mln zł. Dębica i Ropczyce złożą wniosek o dofinansowanie w łącznej kwocie 14, 3 milionów złotych.

  Czytaj więcej
 • Budynek Szkoły Podstawowej nr 3 jak nowy

  Budynek Szkoły Podstawowej nr 3 jak nowy

  Poniedziałek, 27 Luty 2017

  1 067 214 złotych kosztowały przeprowadzone w ubiegłym roku prace termomodernizacyjne budynku głównego i nauczania początkowego Szkoły Podstawowej nr 3 w Dębicy. Oficjalny odbiór zrealizowanej inwestycji miał miejsce pod koniec stycznia 2017 roku.

  Czytaj więcej
 • Wolontariusz Powiatu Dębickiego 2017

  Wolontariusz Powiatu Dębickiego 2017

  Poniedziałek, 27 Luty 2017

  Powiat Dębicki, we współpracy ze Stowarzyszeniem „Uwierz w siebie” w Dębicy, organizuje konkurs „Wolontariusz Powiatu Dębickiego 2017”. Będzie on stanowił okazję do publicznej prezentacji sylwetek osób wyróżniających się wyjątkową empatią i aktywną postawą w zakresie działań wolontariackich. Umożliwi również promocję i popularyzację wartościowych akcji charytatywnych.

  Czytaj więcej