Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • 5 lat działalności Żłobka Miejskiego w Dębicy

  5 lat działalności Żłobka Miejskiego w Dębicy

  Środa, 24 Maj 2017

  1 czerwca Miejski Żłobek w Dębicy obchodził będzie jubileusz 5 - lecia swojej działalności połączony z imprezą z okazji Dnia Dziecka. W utworzonej w 2012 placówce opiekę znajduje obecnie ponad 120 dzieci.

  Czytaj więcej
 • Rodzinny Festyn Parafialny w Latoszynie już 4 czerwca

  Rodzinny Festyn Parafialny w Latoszynie już 4 czerwca

  Środa, 24 Maj 2017

  Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa Dębica – Latoszyn zaprasza na Rodzinny Festyn Parafialny pod patronatem burmistrza Miasta Dębicy Mariusza Szewczyka i wójta Gminy Dębica Stanisława Rokosza, który odbędzie się 4 czerwca na placu koło Domu Parafialnego. Początek festynu godz. 14.30.

  Czytaj więcej
 • Dzień Dziecka z Miejskim Ośrodkiem Kultury

  Dzień Dziecka z Miejskim Ośrodkiem Kultury

  Wtorek, 23 Maj 2017

  Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na imprezy z okazji Dnia Dziecka. 1 czerwca w Domu Kultury i Kinie „Kosmos” oraz na muszli koncertowej przy ul. Brzegowej – obok Domu Kultury „Mors” przygotowano mnóstwo atrakcji i niespodzianek dla najmłodszych.

  Czytaj więcej
 • Program "Kocham, więc badam" w Dębicy

  Program "Kocham, więc badam" w Dębicy

  Piątek, 19 Maj 2017

  31 maja na dębickim Rynku od godz. 9.00 do 18.00 w mobilnym ambulansie będzie można wykonać badania profilaktyczne dzieci w wieku 9 miesięcy do 6 lat. Badanie, które ma na celu wykrycie bądź wykluczenie zmian nowotworowych u dzieci będzie wykonywane w ramach ogólnopolskiej akcji „Kocham, więc badam!” realizowanej przez Fundację „Słoneczna Przyszłość”. Koszt badania wynoszący 100 zł pokryją sponsorzy. Ilość miejsc ograniczona.

  Czytaj więcej
 • Mokaferia Love

  Mokaferia Love

  Piątek, 19 Maj 2017

  Vocal Studio, Towarzystwo Przyjaźni i Współpracy Polsko-Belgijskiej Dębica-Puurs "Serce za serce", Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy zapraszają na koncert Mokaferia Love. 9 czerwca w nastrojowym, romantycznym repertuarze wystąpią wokaliści Vocal Studio i zespół Muffin.

  Czytaj więcej
 • Dębica Open Festiwal po raz ósmy

  Dębica Open Festiwal po raz ósmy

  Piątek, 19 Maj 2017

  Rusza ósma edycja Dębica Open Festival. Przesłuchania konkursowe odbędą się 10 czerwca o godz. 9.00 w Domu Kultury „Śnieżka”. Laureaci zaprezentują się 11 czerwca na estradzie podczas koncertu galowego w ramach Dni Dębicy. Nagrodą główną jest wyjazd na obóz artystyczny Vocal Holiday Program nad morzem o wartości 2500 zł !

  Czytaj więcej