Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Koncert dla Weroniki

  Koncert dla Weroniki

  Poniedziałek, 24 Wrzesień 2007

  Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” oraz Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy organizują 5 października koncert charytatywny, z którego całkowity dochód przeznaczony zostanie na pomoc w sfinansowaniu operacji Weroniki Berlik, dwuletniej dębiczanki. Gwiazdą koncertu będzie zespół „Gang Marcela” oraz niewidomy artysta Armand Perykietko. Wystąpią także dębickie grupy artystyczne.

  Czytaj więcej
 • Młodzież redaguje informator o rynku pracy

  Młodzież redaguje informator o rynku pracy

  Poniedziałek, 24 Wrzesień 2007

  Ponad 100 uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych wraz z opiekunami uczestniczyło 21 września br., w Urzędzie Miejskim, w inauguracyjnym spotkaniu projektu "Opracowanie informatora rynku pracy i zawodów w powiecie dębickim - szkolne koła dziennikarskie". Projekt realizowany jest w ramach rządowego programu wyrównywania szans edukacyjnych.

  Czytaj więcej
 • Informacje dotyczące strefy płatnego parkowania

  Informacje dotyczące strefy płatnego parkowania

  Poniedziałek, 24 Wrzesień 2007

  W związku ze zmianami stref płatnego parkowania w Dębicy podajemy nowe zasady opłat.

  Czytaj więcej
 • Kamery w szkołach

  Kamery w szkołach

  Czwartek, 20 Wrzesień 2007

  W Miejskim Zarządzie Oświaty trwają prace nad przygotowaniem wniosku o dofinansowanie przez MEN monitoringu wizyjnego w dębickich szkołach.

  Czytaj więcej
 • Posprzątali miasto

  Posprzątali miasto

  Wtorek, 18 Wrzesień 2007

  Uczniowie dębickich szkół po raz pierwszy wzięli udział w „Ogólnopolskiej Akcji Sprzątania Świata – Sprzątanie Lasów”, które odbyło się 17 września br. Organizatorami akcji było Nadleśnictwo Dębica, Urząd Miasta Dębicy oraz Miejski Zarząd Oświaty, a do udziału zaproszeni zostali uczniowie szkół podstawowych nr 3, 10 i 12 wraz z opiekunami, łącznie 115 osób.

  Czytaj więcej
 • Dębica zaprezentowała się w Belgii

  Dębica zaprezentowała się w Belgii

  Piątek, 14 Wrzesień 2007

  Ponad stuosobowa grupa dębiczan, władze samorządowe, członkowie Towarzystwa „Serce za Serce”, sportowcy oraz zespoły artystyczne, uczestniczyła w Puurs w święcie „Pukema”, które odbyło się 14 i 15 września br. Dębica zaprezentowała się również podczas Dnia Polskiego (16 września). W tym dniu dębickie stoiska odwiedzili parlamentarzyści, belgijscy przedsiębiorcy, przedstawiciele polskiej ambasady i Polacy przebywający w Belgii.

  Czytaj więcej