Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Pola Nadziei

  Pola Nadziei

  Środa, 17 Październik 2007

  Pracownicy Urzędu Miejskiego włączyli się w środę w ogólnopolską akcję "Pola Nadziei". Przed Urzędem Miejskim zasadzono żonkile, które od lat są międzynarodowym symbolem nadziei. Wcześniej w akcji bardzo licznie uczestniczyli mieszkańcy Dębicy. Pola Nadziei powstały na Planu Solidarności i przy Kościele Miłosierdzia Bożego oraz przy przedszkolach i szkołach.

  Czytaj więcej
 • MOPS wydaje żywność

  MOPS wydaje żywność

  Wtorek, 16 Październik 2007

  Po raz trzeci w tym roku do Dębicy trafiły produkty spożywcze z Banku Żywności w Rzeszowie w ramach Europejskiego Programu Pomocy Żywnościowej – PEAD dla najuboższej ludności Unii Europejskiej.

  Czytaj więcej
 • Powstała grupa wsparcia dla rodzin osób z autyzmem

  Powstała grupa wsparcia dla rodzin osób z autyzmem

  Wtorek, 16 Październik 2007

  Przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej powstała Dębicka Grupa Wsparcia „Echo”, która pomaga rodzinom posiadającym osoby chore na autyzmu. MOPS otrzymał na te działania dofinansowanie z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej pisząc program na konkurs o tematyce „Oparcia społecznego dla osób z zaburzeniami psychicznymi”.

  Czytaj więcej
 • Rozbawi Daniec

  Rozbawi Daniec

  Wtorek, 09 Październik 2007

  Znany satyryk Marcin Daniec wystąpi 12 października o godz. 18 w sali widowiskowej Domu Kultury „Mors”.

  Czytaj więcej
 • Zagra Mr. Pollak

  Zagra Mr. Pollak

  Wtorek, 09 Październik 2007

  W klubie „Casablanca” wystąpi 12 października o godz. 20 zespół Mr.Pollack. Grupa powstała w 1989 roku w Mielcu. Założycielami zespołu są dwaj bracia Jacek Polak, gitarzysta i wokalista, mający na swoim koncie współpracę z takimi wykonawcami jak: Chłopcy z Placu Broni, Voo Doo, Jacek Skubikowski, Renata Przemyk oraz Grzegorz Polak (bębny,śpiew).

  Czytaj więcej
 • Wystawa i aukcja

  Wystawa i aukcja

  Wtorek, 09 Październik 2007

  W Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury odbędzie się 12 października br. wernisaż wystawy Adama Faglio, zatytułowanej „Malarz z Wiśnicza”.

  Czytaj więcej