Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Wystawa i aukcja

  Wystawa i aukcja

  Wtorek, 09 Październik 2007

  W Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury odbędzie się 12 października br. wernisaż wystawy Adama Faglio, zatytułowanej „Malarz z Wiśnicza”.

  Czytaj więcej
 • Galicyjska Jesień Literacka

  Galicyjska Jesień Literacka

  Wtorek, 09 Październik 2007

  Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy organizuje 12 października br. XVII Międzynarodową Galicyjską Jesień Literacką, która rozpocznie się o godz. 17 w Domu Kultury Śnieżka.

  Czytaj więcej
 • Dębica po raz czwarty otrzymała certyfikat Gmina Fair Play

  Dębica po raz czwarty otrzymała certyfikat Gmina Fair Play

  Wtorek, 09 Październik 2007

  Trzy gminy z powiatu dębickiego, miasto Dębica, gmina Dębica i gmina Żyraków odebrały 5 października w Warszawie certyfikaty Gmina Fair Play. Nagroda przyznana dla Dębicy po raz czwarty jest potwierdzeniem spełnienia przez samorząd wysokich wymagań związanych z współpracą z przedsiębiorcami i inwestorami.

  Czytaj więcej
 • Rower jest OK.

  Rower jest OK.

  Wtorek, 09 Październik 2007

  Obiekty Szkoły Podstawowej nr 9 będą 10 października br. miejscem międzyszkolnej imprezy „Rower jest wielce OK., rower to jest świat”. Podczas imprezy, przygotowanej przez kadrę trenerską UKS „Olimp”, odbędzie się demonstracja „Bezpieczny rower, motorower, bezpieczny rowerzysta i motorowerzysta” w wykonaniu firmy „Arkus & Romet Group.

  Czytaj więcej
 • Gaudeamus w Dębicy

  Gaudeamus w Dębicy

  Wtorek, 09 Październik 2007

  Po raz piąty w Dębicy zabrzmi Gaudeamus Igitur dla studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Taką nazwę od sierpnia nosi dawna Akademia Ekonomiczna. Nową nazwę ma także zamiejscowy ośrodek tej szkoły w Dębicy, który decyzją Senatu uczelni przekształcono w Zamiejscowy Wydział Rozwoju Regionalnego. Uroczysta inauguracja roku akademickiego odbędzie się 12 października br. mszą świętą o godz. 8 w kościele Krzyża Świętego.

  Czytaj więcej
 • Rowerem po zdrowie z Trans Południem

  Rowerem po zdrowie z Trans Południem

  Wtorek, 09 Październik 2007

  Uczestnicy IV Rajdu Rowerowego „Trans – Południe Tour – rowerem po zdrowie pokonają tym razem aż 65 kilometrów. W rajdzie, który odbędzie się 13 października br. (sobota), mogą uczestniczyć wszyscy chętni , którzy spełniają warunki określone w regulaminie, posiadają rower i kask ochronny. Start poprzedzony zostanie akcją znakowania rowerów, która rozpocznie się o godz. 9 na placu obok kościoła w Latoszynie.

  Czytaj więcej