Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej już za dwa tygodnie w Dębicy

  Finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej już za dwa tygodnie w Dębicy

  Piątek, 28 Kwiecień 2017

  Przygotowania do Finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej weszły w decydującą fazę. Znane są już zespoły, które zmierzą się na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy. Ambasadorem Mistrzostw jest pochodzący z Dębicy Rafał Buszek, reprezentant Polski, złoty medalista Mistrzostw Świata z 2014 roku, występujący obecnie w barwach ZAKSY Kędzierzyn – Koźle.

  Czytaj więcej
 • Kino Mobilne 7D w Dębicy

  Kino Mobilne 7D w Dębicy

  Czwartek, 27 Kwiecień 2017

  Przez cały długi weekend majowy od 29 kwietnia do 3 maja na Rynku w Dębicy będzie można skorzystać z oferty Kina Mobilnego 7D w którym wyświetlane będę filmy w technologii 7D. Projekcje filmowe (seanse co 30 minut) będą się rozpoczynały każdego dnia od godz. 12.00 i trwać będą do godz. 20.00. Bilety w cenie 10 złotych będą do nabycia w kasie kina.

  Czytaj więcej
 • Koncert chóru z Ludzy w najbliższą sobotę

  Koncert chóru z Ludzy w najbliższą sobotę

  Czwartek, 27 Kwiecień 2017

  W najbliższą sobotę 29 kwietnia o godz. 19.00 w kościele pw. Św. Jadwigi w Dębicy odbędzie się koncert chóru ,,Austrumstiga” z łotewskiego miasta Ludza, które od 2014 roku współpracuje z Dębicą. Podczas koncertu będzie można usłyszeć łotewskie pieśni ludowe w nowoczesnej aranżacji, oryginalne kompozycje łotewskich kompozytorów oraz klasyczną muzykę współczesną XX i XXI wieku.

  Czytaj więcej
 • Po raz trzynasty w Dębicy odbyły się Mistrzostwa Polski w Pływaniu Lekarzy

  Po raz trzynasty w Dębicy odbyły się Mistrzostwa Polski w Pływaniu Lekarzy

  Czwartek, 27 Kwiecień 2017

  Przez trzy dni, od 20 do 22 kwietnia w Dębicy odbywały się zorganizowane już po raz trzynasty Mistrzostwa Polski w Pływaniu Lekarzy. Na starcie zawodów pojawiło się 82 zawodników - 48 panów i 34 panie, którym towarzyszyło blisko 30 członków rodzin. Uczestnicy mistrzostw oprócz sportowych zmagań na dębickim basenie uczestniczyli, podobnie jak w latach ubiegłych w konferencji naukowo-szkoleniowej „Postępy w medycynie sportowej”. W ostatnim dniu zawodów medale zwycięzcom wręczyła m.in. Wiceminister i Sekretarz Stanu Ministerstwa Zdrowia Józefa Szczurek-Żelazko, która na zaproszenie burmistrza Dębicy Mariusza Szewczyka gościła w Dębicy.

  Czytaj więcej
 • Medale zawodników Mors Dębica na zakończenie sezonu łyżwiarskiego

  Medale zawodników Mors Dębica na zakończenie sezonu łyżwiarskiego

  Czwartek, 27 Kwiecień 2017

  W niedzielę 9 kwietnia na tafli przy ulicy Siedleckiego w Krakowie po raz ostatni w tym sezonie zawodnicy UKSŁF MORS DĘBICA założyli łyżwy, aby w sportowej rywalizacji zmierzyć się z łyżwiarzami z Polski, Węgier i Słowacji w ramach zawodów “Walley Cup Kraków 2017”.

  Czytaj więcej
 • Wizyta przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola nr 11 w Ratuszu

  Wizyta przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola nr 11 w Ratuszu

  Czwartek, 27 Kwiecień 2017

  21 kwietnia dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 11 w Dębicy odwiedziły Ratusz i spotkały się z burmistrzem Dębicy Mariuszem Szewczykiem.

  Czytaj więcej