Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Żołnierzom Wyklętym po raz siódmy

  Żołnierzom Wyklętym po raz siódmy

  Piątek, 24 Luty 2017

  Od 26 lutego do 18 marca 2017 roku zapraszamy na obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” w Dębicy i powiecie dębickim. W tym roku, już po raz siódmy, Światowy Związek Żołnierzy AK Środowisko 5. Pułku Strzelców Konnych, inicjuje w naszym regionie obchody tego święta państwowego.

  Czytaj więcej
 • Otwarte Mistrzostwa Dębicy Amatorów w Tenisie Stołowym pod patronatem Burmistrza Miasta Dębicy Mariusza Szewczyka

  Otwarte Mistrzostwa Dębicy Amatorów w Tenisie Stołowym pod patronatem Burmistrza Miasta Dębicy Mariusza Szewczyka

  Piątek, 24 Luty 2017

  Uczniowski Klub Sportowy KĘPA oraz Stowarzyszenie Dziesiątka w Dębicy zapraszają na Otwarte Mistrzostwa Dębicy Amatorów w Tenisie Stołowym pod patronatem Burmistrza Miasta Dębicy Mariusza Szewczyka, które odbędą się 25 lutego (sobota) w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy ul. Huberta Wagnera 4.

  Czytaj więcej
 • Zainstalowane w Szkole Podstawowej nr 12 w Dębicy pompy ciepła dają znaczne oszczędności

  Zainstalowane w Szkole Podstawowej nr 12 w Dębicy pompy ciepła dają znaczne oszczędności

  Piątek, 24 Luty 2017

  Znaczne oszczędności pod kątem zużycia energii i pokrywanych kosztów ogrzewania budynku odnotowuje od momentu zamontowania pomp ciepła Szkoła Podstawowa nr 12 w Dębicy. Pompy ciepła zostały zamontowane w budynku w 2015 roku w ramach realizowanego w placówce projektu „Termomodernizacja obiektów oświatowych na terenie Gminy Miasta Dębica – etap II”.

  Czytaj więcej
 • Powiatowy Turniej Rodzinny o Pantofelek Królowej Jadwigi 2017

  Powiatowy Turniej Rodzinny o Pantofelek Królowej Jadwigi 2017

  Piątek, 24 Luty 2017

  21 lutego w Szkole Podstawowej nr 2 w Dębicy odbyła się już 10 edycja Powiatowego Turnieju o Pantofelek Królowej Jadwigi. Pomysłodawcą i organizatorem tego wydarzenia jest pani Grażyna Witkowska - Gac. Początkowo był to Przegląd Amatorskich Dziecięcych Zespołów Tanecznych.

  Czytaj więcej
 • Pomoc żywnościowa dla najbardziej potrzebujących osób z terenu Miasta Dębica

  Pomoc żywnościowa dla najbardziej potrzebujących osób z terenu Miasta Dębica

  Piątek, 24 Luty 2017

  Stowarzyszenie Pomocy Społecznej „AD ASTRAM” w Dębicy informuje, że w dniu 3 i 4 marca 2017 r. będzie prowadziło dystrybucję paczek żywnościowych w ramach POPŻ, Podprogram 2016 dla osób najbardziej potrzebujących z terenu Miasta Dębicy. Miejsce wydawania: Magazyn Żywności ul. Ratuszowa.

  Czytaj więcej
 • Festiwal Teatralny Dębica 2017

  Festiwal Teatralny Dębica 2017

  Piątek, 24 Luty 2017

  Dwa przeglądy oraz warsztaty dla uczniów i instruktorów złożą się na Festiwal Teatralny Dębica 2017, odbywający się w Domu Kultury „Śnieżka”. 29 marca zapraszamy uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych do udziału w XXI Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Pajace”. Dzień później, 30 marca, podczas X Powiatowego Przeglądu Amatorskich Zespołów Teatralnych rywalizować będą uczniowie szkół średnich.

  Czytaj więcej