Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • "PRZYSMAK ALBO PSIKUS" - DZIEŃ OTWARTY W PRZYTULISKU DLA PSÓW!

  "PRZYSMAK ALBO PSIKUS" - DZIEŃ OTWARTY W PRZYTULISKU DLA PSÓW!

  Piątek, 20 Październik 2017

  28 października 2017 r. (sobota) w imieniu Burmistrza Miasta Dębica oraz Zakładu Usług Miejskich Sp. z o.o. zapraszamy wszystkich do Przytuliska dla psów w Dębicy na: DZIEŃ OTWARTY W PRZYTULISKU DLA PSÓW!

  Czytaj więcej
 • Nagrody i wyróżnienia dla dębickich pedagogów – Miejskie Obchody Dnia Edukacji Narodowej 2017

  Nagrody i wyróżnienia dla dębickich pedagogów – Miejskie Obchody Dnia Edukacji Narodowej 2017

  Piątek, 20 Październik 2017

  17 października w DK Kosmos w Dębicy odbyły się Miejskie Obchody Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość była okazją do złożenia podziękowań pedagogom za ich codzienną pracę z dziećmi i młodzieżą, wyróżnienia i nagrodzenia nauczycieli oraz złożenia gratulacji tym spośród dębickich nauczycieli, których praca i działalność została dostrzeżona i wyróżniona w ogólnopolskich konkursach.

  Czytaj więcej
 • Dzień Patronki Miasta Dębicy Świętej Jadwigi Śląskiej

  Dzień Patronki Miasta Dębicy Świętej Jadwigi Śląskiej

  Piątek, 20 Październik 2017

  16 października uroczystą mszą świętą o godz. 10.30 w kościele pw. Św. Jadwigi Śląskiej w Dębicy rozpoczęły się tegoroczne obchody Dnia Patronki Miasta Dębica Świętej Jadwigi Śląskiej. W 2017 roku przypada 750 – lecie kanonizacji Św. Jadwigi, a w Dębicy rok ten został ogłoszony Rokiem Jadwiżańskim.

  Czytaj więcej
 • Dębicka odsłona "Wesela"

  Dębicka odsłona "Wesela"

  Czwartek, 19 Październik 2017

  Miejski Ośrodek Kultury zainscenizował na dębickim Rynku "Wesele" Stanisława Wyspiańskiego, włączając się w akcję Narodowego Czytania, która odbywała się 2 września w całym kraju i wielu miejscach na świecie.

  Czytaj więcej
 • Warsztaty kulinarno - dietetyczne w Domu Seniora

  Warsztaty kulinarno - dietetyczne w Domu Seniora

  Czwartek, 19 Październik 2017

  Stowarzyszenie Pomocy Społecznej AD ASTRAM informuje, że w dniu 25 października 2017 r. w godz. 16:00 – 18:00 w Domu Dziennego Pobytu „Dom Seniora” ul. Rzeszowska 15 w Dębicy odbędą się warsztaty kulinarno - dietetyczne jako działanie towarzyszące w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 - 2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym w Podprogramie 2017.

  Czytaj więcej
 • Stowarzyszenie Pomocy Społecznej AD ASTRAM będzie wydawało paczki żywnościowe

  Stowarzyszenie Pomocy Społecznej AD ASTRAM będzie wydawało paczki żywnościowe

  Czwartek, 19 Październik 2017

  Stowarzyszenie Pomocy Społecznej AD ASTRAM w Dębicy informuje, że będzie wydawało paczki żywnościowe dla Mieszkańców Miasta Dębicy w Magazynie Żywności przy ul. Ratuszowej w terminach:

  Czytaj więcej