Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Burmistrz przedstawił raport

  Burmistrz przedstawił raport

  Poniedziałek, 06 Lipiec 2020

  Burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk przedłożył Radzie Miejskiej „Raport o stanie Dębicy”. Od 2018 roku, po zmianie ustawy o samorządzie gminnym, każdy prezydent, burmistrz lub wójt gminy, ma obowiązek przedstawić radnym raport o stanie gminy. Dokument ma obejmować podsumowanie działań za poprzedni rok kalendarzowy.

  Czytaj więcej
 • Dodatkowe 6,5 mln dotacji dla Wodociągów Dębickich

  Dodatkowe 6,5 mln dotacji dla Wodociągów Dębickich

  Poniedziałek, 06 Lipiec 2020

  W maju bieżącego roku Wodociągi Dębickie rozpoczęły starania o zwiększenie dofinansowania w formie dotacji na realizację projektu „Rozwój gospodarki wodno-ściekowej na terenie miasta Dębica z modernizacją oczyszczalni ścieków”.

  Czytaj więcej
 • UMKS MOS Wola Warszawa Mistrzem Polski – Dębica 2020

  UMKS MOS Wola Warszawa Mistrzem Polski – Dębica 2020

  Niedziela, 05 Lipiec 2020

  Po pięciu dniach emocjonujących rozgrywek, Mistrzostwa Polski Juniorów zostały oficjalnie zakończone. Na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy mecz o najwyższe zwycięstwo rozegrały drużyny UMKS MOS Wola Warszawa i KS Jastrzębski Węgiel. Tytuł Mistrza Polski Juniorów wywalczyli młodzi siatkarze z Warszawy, którzy wygrali spotkanie 3:2.

  Czytaj więcej
 • Komunikat w sprawie wiernych kościoła pw. św. Jadwigi

  Komunikat w sprawie wiernych kościoła pw. św. Jadwigi

  Piątek, 03 Lipiec 2020

  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Dębicy poszukuje wiernych, którzy w dniach 21-28 czerwca br. uczestniczyli w nabożeństwach w kościele pw. św. Jadwigi w Dębicy.

  Czytaj więcej
 • Dotacja na unieszkodliwianie azbestu

  Dotacja na unieszkodliwianie azbestu

  Piątek, 03 Lipiec 2020

  Miasto Dębica w ramach ,,Ogólnopolskiego programu finansowania usuwania wyrobów zawierających azbest” pozyskało z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie środki na unieszkodliwianie wyrobów azbestowych w wysokości 11 100 zł.

  Czytaj więcej
 • Ruszył nabór wniosków do programu „Moja woda”

  Ruszył nabór wniosków do programu „Moja woda”

  Piątek, 03 Lipiec 2020

  W dniu 1 lipca br. ogłoszony został nabór wniosków w ramach programu „Moja woda”, którego celem jest ochrona zasobów wody poprzez zwiększenie retencji na terenie posesji przy budynkach jednorodzinnych oraz wykorzystywanie zgromadzonej wody opadowej i roztopowej.

  Czytaj więcej