Urząd Miejski w Dębicy - Logo

Miasto otwarte
 • KONSULTACJE SPOŁECZNE PLANU TRANSPORTOWEGO
 • Konkurs "Witajcie w naszej bajce"
 • XII Międzypokoleniowe Spotkanie Dębickich Nauczycieli
 • Łukasz Paluch prezesem ADM - FILM
 • KONSULTACJE SPOŁECZNE PLANU TRANSPORTOWEGO

  KONSULTACJE SPOŁECZNE PLANU TRANSPORTOWEGO

  Piątek, 22 Maj 2015

  Zgodnie z zapisami Ustawy o publicznym transporcie zbiorowym z dnia 16 grudnia 2010 roku, w dniach od 25 maja 2015 r. do 14 czerwca 2015r. odbędą się konsultacje społeczne projektu Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla Dębicko-Ropczyckiego Obszaru Funkcjonalnego.

  Czytaj więcej
 • Konkurs "Witajcie w naszej bajce"

  Konkurs "Witajcie w naszej bajce"

  Piątek, 22 Maj 2015

  Blanka Bieszczad i Laura Wiktor ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Dębicy oraz Zuzanna Grecka, reprezentująca Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy, zdobyły pierwsze miejsca w 3. Konkursie Piosenki Dziecięcej „Witajcie w naszej bajce”. Nagrodę w kategorii obrazek muzyczny otrzymał Marceli Zygmunt ze Szkoły Podstawowej w Zasowie.

  Czytaj więcej
 • XII Międzypokoleniowe Spotkanie Dębickich Nauczycieli

  XII Międzypokoleniowe Spotkanie Dębickich Nauczycieli

  Piątek, 22 Maj 2015

  19 maja br. w DK „Śnieżka” odbyło się XII Międzypokoleniowe Spotkanie Dębickich Nauczycieli. Przybyli goście mieli okazję spędzić urocze popołudnie przy wspominkach, szkolnych anegdotach oraz w rytmie znanych przebojów lat ’60 i ‘70.

  Czytaj więcej
 • Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

  Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

  Czwartek, 21 Maj 2015

  20 maja w Zespole Szkół Specjalnych w Dębicy przy ul. Matejki 22 odbyły się obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w których wzięli udział uczniowie ze szczególnymi trudnościami edukacyjnymi, ich rodzice, opiekunowie oraz zaproszeni goście. W spotkaniu poprzedzonym częścią artystyczną w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy uczestniczył burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk.

  Czytaj więcej
 • Wybory ławników - Obwieszczenie Burmistrza Miasta Dębicy

  Wybory ławników - Obwieszczenie Burmistrza Miasta Dębicy

  Czwartek, 21 Maj 2015

  Informuje się, że zgodnie z art. 162 § 1 ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. Prawo o ustroju sądów powszechnych (t.j. Dz. U. z 2015 poz. 133) w dniu 30 czerwca 2015 roku upływa termin zgłaszania Radzie Miejskiej w Dębicy kandydatów na ławników Sądu Okręgowego w Rzeszowie do orzekania w sprawach cywilnych lub karnych oraz do Sądu Rejonowego w Dębicy do orzekania w sprawach rodzinnych i nieletnich.

  Czytaj więcej

Mapa miasta