Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Jarmarki i Dembicka Giełda Staroci wracają

  Jarmarki i Dembicka Giełda Staroci wracają

  Piątek, 09 Sierpień 2019

  Burmistrz Miasta Dębicy serdecznie zaprasza do udziału zarówno wystawców jak i mieszkańców naszego miasta w kolejnym sezonie jarmarków, którego inauguracja odbędzie się już 14 września br.

  Czytaj więcej
 • Giełda Staroci  odbędzie się 3 czerwca 2017

  Giełda Staroci odbędzie się 3 czerwca 2017

  Czwartek, 27 Kwiecień 2017

  Niniejszym informujemy, że czerwcowa edycja Dembickiej Giełdy staroci odbędzie się w pierwszy weekend czerwca tj.3 czerwca 2017. Zapraszamy serdecznie do udziału zarówno wystawców jak i mieszkańców naszego miasta .

  Czytaj więcej
 • Jarmark Wielkanocny i Dembicka Giełda Staroci – 8 kwietnia 2017 r.

  Jarmark Wielkanocny i Dembicka Giełda Staroci – 8 kwietnia 2017 r.

  Wtorek, 11 Kwiecień 2017

  Ponad 50 wystawców z różnych stron Polski przyjechało do Dębicy na tegoroczny Jarmark Wielkanocny i Giełdę Staroci. Swój asortyment świąteczny mieszkańcom Dębicy i powiatu dębickiego zaoferowali wystawcy między innymi z Dębicy, Latoszyna, Pilzna, Dębna, Tychów, Mielca i Lublina.

  Czytaj więcej
 • Wielkanocny Jarmark na dębickim Rynku już jutro

  Wielkanocny Jarmark na dębickim Rynku już jutro

  Piątek, 07 Kwiecień 2017

  Już jutro, 8 kwietnia na dębickim Rynku odbędzie się Jarmark Wielkanocny podczas którego mieszkańcy Dębicy i powiatu dębickiego będą mieli okazję do nabycia wielkanocnych ozdób, pisanek, stroików, przedmiotów rękodzieła ludowego, zabawek oraz produktów spożywczych związanych ze Świętami Wielkanocnymi.

  Czytaj więcej
 • Jarmark podręczników i artykułów szkolnych na dębickim Rynku

  Jarmark podręczników i artykułów szkolnych na dębickim Rynku

  Sobota, 20 Sierpień 2016

  20 sierpnia na Rynku w Dębicy odbędzie się kolejna odsłona jarmarku. Będzie to Jarmark podręczników i artykułów szkolnych, podczas którego mieszkańcy miasta i okolicznych miejscowości będą mieli możliwość zakupienia wszelkich akcesoriów szkolnych dla uczniów.

  Czytaj więcej
 • Jarmark drzew i krzewów na dębickim Rynku już w najbliższą sobotę

  Jarmark drzew i krzewów na dębickim Rynku już w najbliższą sobotę

  Wtorek, 10 Maj 2016

  Już w najbliższą sobotę, 14 maja na Rynku w Dębicy odbędzie się kolejna odsłona jarmarku. Będzie to Jarmark Nasion, Drzew i Krzewów oraz Zieleni Ozdobnej i Ogrodowej, podczas którego mieszkańcy miasta i okolicznych miejscowości będą mieli możliwość zakupienia krzewów, nasion, sadzonek kwiatów oraz drzewek.

  Czytaj więcej