Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • XIII Mistrzostwa Polski w Pływaniu Lekarzy już od jutra na dębickim basenie

  XIII Mistrzostwa Polski w Pływaniu Lekarzy już od jutra na dębickim basenie

  Środa, 19 Kwiecień 2017

  Od jutra, przez trzy dni (20-22 kwietnia ) na basenie przy ul. Piłsudskiego w Dębicy odbywać będą XIII Mistrzostwa Polski w Pływaniu Lekarzy pod patronatem Burmistrza Miasta Dębicy połączone z konferencją naukowo – szkoleniową „Postępy w medycynie sportowej”. W tegorocznej edycji mistrzostw udział weźmie ponad 110 osób z całej Polski - 48 panów i 34 panie oraz blisko 30 członków rodzin uczestników. Na dębickim basenie rywalizowali będą lekarze medycyny, lekarze stomatolodzy oraz w specjalnej kategorii członkowie rodzin medyków.

  Czytaj więcej
 • Jedziemy do Warszawy zagrać finał na Stadionie Narodowym !

  Jedziemy do Warszawy zagrać finał na Stadionie Narodowym !

  Wtorek, 11 Kwiecień 2017

  Wielki sukces chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Dębicy. Reprezentacja w kategorii wiekowej U-12 składająca się z uczniów klas sportowych i równocześnie zawodników Dziecięcej Akademii Piłkarskiej w Dębicy nie miała sobie równych podczas finałów wojewódzkich rozgrywanych w Stalowej Woli turnieju "Z podwórka na stadion" o puchar Tymbarku.

  Czytaj więcej
 • XIII Mistrzostwa Polski Lekarzy w Pływaniu juz w kwietniu

  XIII Mistrzostwa Polski Lekarzy w Pływaniu juz w kwietniu

  Czwartek, 30 Marzec 2017

  W dniach 20-22 kwietnia na basenie przy ul. Piłsudskiego w Dębicy odbędą się XIII Mistrzostwa Polski w Pływaniu Lekarzy pod patronatem Burmistrza Miasta Dębicy połączone z konferencją naukowo – szkoleniową „Postępy w medycynie sportowej”. W tegorocznej edycji mistrzostw udział zapowiedziało blisko 100 osób z całej Polski. Na dębickim basenie rywalizowali będą lekarze medycyny, lekarze stomatolodzy oraz w specjalnej kategorii członkowie rodzin medyków.

  Czytaj więcej
 • Turniej Hokeja na zakończenie sezonu 2016/2017

  Turniej Hokeja na zakończenie sezonu 2016/2017

  Czwartek, 23 Marzec 2017

  26 marca na dębickim lodowisku odbędzie się kończący sezon 2016/2017 Turniej Hokeja na Lodzie rocznika 2008 i młodsi pod patronatem Burmistrza Miasta Dębicy Mariusza Szewczyka.W turnieju który rozpocznie się o godz. 10.00 i potrwa do godz. 15.30 zmierzą się zespoły z Krakowa, Sanoka, Nowego Targu, Lublina oraz z Dębicy.WSTĘP WOLNY

  Czytaj więcej
 • SPORTOWA RODZINA - TO MY

  SPORTOWA RODZINA - TO MY

  Czwartek, 16 Marzec 2017

  Pod takim hasłem w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Dębicy odbył się już XI Halowy Rodzinny Turniej Piłki Nożnej pod hasłem – „Tato podaj -mamo strzelaj 2017”. Celem turnieju, którego organizatorem był dyrektor SP 9 Grażyna Pondo, prezes UKS OLIMP SP 9 Andrzej Nylec to propagowanie sportu i rywalizacji sportowej wśród rodzin - dzieci i rodziców, zacieśnienie więzi rodzinnych, zawiązywanie nowych przyjaźni, wychowanie poprzez sport, konfrontacja sportowa rodzin, wyrabianie zasad fair play.

  Czytaj więcej
 • Olimpiada na Olimpie – Dziewiątka Przedszkolakom

  Olimpiada na Olimpie – Dziewiątka Przedszkolakom

  Piątek, 10 Marzec 2017

  Kolejna, XVI Olimpiada na Olimpie – DZIEWIĄTKA PRZEDSZKOLAKOM zgromadziła w murach Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 rekordową liczbę dzieci. Wzięły w niej udział dzieci z publicznych i niepublicznych dębickich przedszkoli.

  Czytaj więcej