Urząd Miejski w Dębicy - Logo

• Wycieczka rowerowa  z Burmistrzem już 5 sierpnia

Wycieczka rowerowa z Burmistrzem już 5 sierpnia

Wtorek, 25 Lipiec 2017

Burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk zaprasza mieszkańców Dębicy na pierwszą w tym sezonie wycieczkę rowerową. W sierpniowe popołudnie amatorzy dwóch kółek będą mieli okazję przemierzyć liczącą około 35 kilometrów trasę z Dębicy do Czarnej i z powrotem.

• Za nami XVII Ogólnopolski Spływ Kajakowy „Wisłoka 2017”

Za nami XVII Ogólnopolski Spływ Kajakowy „Wisłoka 2017”

Środa, 28 Czerwiec 2017

W dniu 24 czerwca br. na trasie Pilzno – Dębica – Kozłów gm. Dębica. odbył się XVII Ogólnopolski Spływ Kajakowy „Wisłoka 2017”, którego organizatorami są Powiat Dębicki, Miasto Dębica, Gmina Dębica oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica.

Dębicy Judocy z UKS KĘPA DĘBICA brali udział w bardzo prestiżowym turnieju GRAND PRIX O PUCHAR BIAŁEJ GWIAZDY W JUDO W KRAKOWIE gdzie zaprezentowali swoje wysokie umiejętności zdobywając 6 medali .

Już w 17 czerwca (sobota) na wszystkich miłośników rowerów, zdrowego i aktywnego trybu życia czeka nie lada gratka. Burmistrz Miasta Dębicy i firma Arkus&Romet Group zapraszają do wzięcia udziału w pikniku rowerowym „BICYKLOMANIA 2017”. Start dwunastej już Bicyklomanii odbędzie się o godzinie 9.00 spod pomnika Jana Pawła II na Placu Solidarności.

Dwie warszawskie drużyny UKS Atena Warszawa i UMKS MOS Wola Warszawa rozegrały mecz o mistrzostwo Polski w piłce siatkowej młodziczek. Tytuł Mistrza Polski zdobyła drużyna z Woli, która wygrała spotkanie 2:1. Najlepszą zawodniczką meczu została wybrana Zuzanna Czekalska, która zdobyła ostatni punkt. Trzecie miejsce w turnieju i brązowy medal Mistrzostw Polski Młodziczek zdobyły KS Energetyk Poznań, wygrywając mecz 2:1 z drużyną MKS Dwójka Zawiercie. Statuetkę MVP przyznano Mariannie Podobińskiej.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica oraz Dębicki Klub Kolarski „GRYF” serdecznie zapraszają do udziału w nadchodzących III Otwartych Mistrzostwach Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Konkurencji XC, które odbędą się 18 czerwca 2017 r. na Stoku Narciarskim w Stobiernej.