Urząd Miejski w Dębicy - Logo

Prezes Polskiego Związku Hokeja na Lodzie z wizytą w Dębicy

Poniedziałek, 13 Sierpień 2012

umdebica_aktualnosci

W piątek (10.08) Prezes Polskiego Związku Hokeja na Lodzie dr Piotr Hałasik odwiedził Dębicę, gdzie spotkał się z władzami miasta oraz przedstawicielami Uczniowskiego Klubu Hokejowego Dębica.

Wizyta w Dębicy rozpoczęła się od spotkania z Zarządem Uczniowskiego Klubu Hokejowego Dębica, podczas którego omówiono sytuację, w jakiej znajduje się aktualnie dębicki hokej. 

Prezes Hałasik obejrzał także dębickie lodowisko, które  służy młodym adeptom hokeja, ale wymaga modernizacji. 

Następnie Prezes PZHL wraz z miejscowymi działaczami udał się do Urzędu Miasta na spotkanie z Burmistrzem Pawłem Wolickim i władzami samorządowymi. Podczas wizyty w Urzędzie doszło do podpisania listu intencyjnego dotyczącego współpracy pomiędzy Gminą Miastem Dębica oraz Polskim Związkiem Hokeja na Lodzie. W trakcie spotkania omówiono wiele kluczowych kwestii związanych z rozwojem dębickiego hokeja, powstaniem drużyny seniorskiej, jak również modernizacją płyty lodowiska, maszynowni jak i całego obiektu.

W spotkaniu z prezesem PZHL uczestniczyli Paweł Wolicki Burmistrz Miasta Dębicy, Mariusz Trojan z-ca Burmistrza  , Robert Mazur Dyrektor MOSiR Dębica  , Andrzej Bal Przewodniczący Komisji Sportu , Stanisław Piskor Prezes UKH Dębica , Marcin Hadowski członek zarządu UKH Dębica, Arkadiusz Burnat trener UKH Dębica.

Archiwum newsów