Urząd Miejski w Dębicy - Logo

Jarmark Bożonarodzeniowy już w najbliższy weekend na dębickim Rynku

Czwartek, 17 Grudzień 2015

Jarmark-grudzien-20151216141436

19 i 20 grudnia br.(sobota, niedziela) na dębickim Rynku odbędzie się trzecia edycja Jarmarku Bożonarodzeniowego w którym udział zapowiedziało już ponad 40 wystawców.

Podobnie jak w latach ubiegłych podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego będzie można zakupić ozdoby świąteczne, prezenty pod choinkę dla bliskich oraz świąteczne smakołyki. Udział w Jarmarku Bożonarodzeniowym zapowiedziało ponad 40 wystawców, którzy do Dębicy przyjadą m.in. z Nowego Sącza, Białegostoku, Mielca, Rzeszowa. Nie zabraknie także handlowców z Dębicy. Swoje świąteczne wypieki zaoferuje m.in. Cukiernia Maestro, dania wigilijne można będzie zakupić na stoisku firmy Catering Staf B. Filipek, a na stoisku  firmy z Pilzna będzie można zaopatrzyć się w lokalne miody. Nie zabraknie także stoisk ze swojskimi wędlinami, domowym chlebem na zakwasie oraz grzańcami i nalewkami.
Dla wygody wystawców organizatorzy zaplanowali postawienie wielkiego, liczącego 300 metrów kwadratowych namiotu pod którym rzemieślnicy i inni handlowcy będą mogli wystawić swoje towary.
Jarmarkowi będą towarzyszyć występy artystyczne podczas których zaprezentują się zespoły studenckie ze Lwowa:  Chór Żeński „Lira” oraz Ludowa Kapela Bandurzystek Zorianycia. Rozpoczęcie występów artystycznych zaplanowane jest na godzinę 10.00


Rezerwacji miejsc można dokonać  telefonicznie pod nr tel. 14 68 38 104/   14 68 38 218 / 14 68 38 116
Więcej informacji na:  www.debica.pl

 

 

Archiwum newsów