Urząd Miejski w Dębicy - Logo

Dzień Otwarty Przytuliska dla psów przy Zakładzie Usług Miejskich w Dębicy

Czwartek, 30 Czerwiec 2016

Plakat

W dniu 9 lipca 2016 r. (sobota) odbędzie się Dzień Otwarty Przytuliska dla psów przy ZUM w Dębicy, który rozpocznie się o godz. 10.00 i potrwa do godz. 15.00. Wejście przez bramę główną ZUM Sp. z o.o. (druga brama za stacją paliw Dezako).

Dzień Otwarty w przytulisku to kolejna już wspólna akcja wolontariuszy - miłośników zwierząt oraz urzędników i pracowników Zakładu Usług Miejskich w Dębicy, gdzie działa przytulisko.

Cel przedsięwzięcia jest niezmienny: pokazanie mieszkańcom, jak wygląda przytulisko, zachęcenie ich do adopcji zwierząt.

Dni Otwarte w przytulisku zawsze cieszą się zainteresowaniem, szczególnie wśród dzieci i młodzieży.  Mamy nadzieję, że podobnie będzie i tym razem, a nasze podopieczne czworonogi znajdą nowy i odpowiedzialny dom . To również dobra okazja do wsparcia schroniska – mówi Mariusz Szewczyk Burmistrz Miasta.

To głównie młodzi ludzie z pomocą swoich rodziców decydują się na przygarnięcie zwierzaka. Tym bardziej, że wszystkie psiaki przebywające w przytulisku mają aktualne badania lekarskie, są pod opieką weterynaryjną.

Zapraszamy.

Archiwum newsów