Urząd Miejski w Dębicy - Logo

Wypoczynek zimowy dla dzieci

Środa, 11 Styczeń 2017

Miasto dębica - herb

Miasto Dębica dofinansowało wypoczynek dla dzieci podczas ferii zimowych, w ramach zorganizowanych konkursów dla instytucji i stowarzyszeń pozarządowych.

Instytucje takie jak: Ochotnicza Straż Pożarna Dębica- Kędzierz z/s w Dębicy, Stowarzyszenie „Dziesiątka” z/s w Dębicy, Uczniowski Klub Sportowy „Rywal”, ZHP Chorągiew Podkarpacka Hufiec Dębica, Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dębicy, Zgromadzenie Sióstr Służebniczek BDNP Prowincja w Tarnowie oraz Parafia Rzymsko Katolicka p.w. św. Jadwigi w Dębicy zorganizują podczas ferii zimowych wiele ciekawych zajęć i atrakcji. Dzieci będą miały okazję aktywnie spędzić czas podczas wspólnych wyjść na lodowisko, basen, do kina, Kulkolandu czy do klubu Endorfina.

W ramach wypoczynku zimowego, najmłodsi wezmą także udział w różnego rodzaju zajęciach edukacyjnych, między innymi, muzycznych, kulinarnych i z robotyki. Zorganizowanych zostanie też wiele wyjazdów: do kina ,,Helios” w Rzeszowie, do kręgielni ,,Laguna” w Ropczycach, na kulig do Głobikowej, na basen w Pustkowie i Ropczycach a także na wycieczkę do Zakopanego, Głogowa, Zalipia i do Białki Tatrzańskiej. Dzieci będą miały też okazję wziąć udział w zajęciach nauki jazdy na nartach na stoku w Kotelnicy Białczańskiej.

Archiwum newsów