Urząd Miejski w Dębicy - Logo

Wielkanocny Jarmark na dębickim Rynku już jutro

Piątek, 07 Kwiecień 2017

Jarmark-wielkanocny-2016-20160314141629

Już jutro, 8 kwietnia na dębickim Rynku odbędzie się Jarmark Wielkanocny podczas którego mieszkańcy Dębicy i powiatu dębickiego będą mieli okazję do nabycia wielkanocnych ozdób, pisanek, stroików, przedmiotów rękodzieła ludowego, zabawek oraz produktów spożywczych związanych ze Świętami Wielkanocnymi.

W tegorocznym jarmarku udział zgłosiło już kilkunastu wystawców w gronie których znalazły się m.in. firmy z Dębicy, Pilzna, Dębna, Tychów, Mielca i Latoszyna. Swój asortyment będą przedstawiali kupującym m.in. przedstawiciele Stowarzyszenia „Radość”, Domu Seniora czy firm specjalizujących się w wytwarzaniu przedmiotów codziennego użytku.  
„Każdy kto w najbliższą sobotę zdecyduje się odwiedzić dębicki Rynek będzie miał okazję do zrobienia świątecznych zakupów zarówno tych przystrajających na święta dom jak i spożywczych ponieważ na jarmarku zadeklarowały udział firmy specjalizujące się w wypieku ciast czy wyrobie wędlin. Będą stoiska z przyprawami, swojskim chlebem, miodami, słodyczami  jak i z stoiska z biżuterią czy porcelaną” – mówi Monika Rojek – Kałek, naczelnik Wydziału Promocji, organizator Jarmarku.
Jarmarkowi Wielkanocnemu  podobnie jak w latach ubiegłych towarzyszyła będzie Dembicka Giełda Staroci. Zakupy na dębickim Rynku można będzie robić w sobotę już od godz. 9.00.  
Kontakt dla wystawców w sprawie rezerwacji miejsc tel.: (14) 68 38 104 lub (14) 68 38 239, lub e-mail: monika.rojek@umdebica.pl, sylwia.gwozdz@umdebica.pl, klaudia.stalec@umdebica.pl

 

Archiwum newsów