Urząd Miejski w Dębicy - Logo

Krzysztof Ignaczak po raz drugi na treningu w Dębicy

Piątek, 19 Maj 2017

Trening z Ignaczakiem II

W czwartek, 18 maja w hali Domu Sportu w Dębicy odbył się drugi trening w ramach ministerialnego programu „Lekcja WF z Mistrzem” z udziałem byłego reprezentanta Polski, Mistrza Świata, a obecnie Mistrza Anglii Krzysztofa Ignaczaka. W treningu z mistrzem wzięło udział kilkudziesięciu uczniów i uczennic z dębickich gimnazjów w gronie których znaleźli się m.in. pasjonaci siatkówki z Dębickiej Akademii Siatkówki „Kępa”.

Trening z Ignaczakiem II Trening z Ignaczakiem II Trening z Ignaczakiem II Trening z Ignaczakiem II Trening z Ignaczakiem II Trening z Ignaczakiem II Trening z Ignaczakiem II Trening z Ignaczakiem II Trening z Ignaczakiem II Trening z Ignaczakiem II Trening z Ignaczakiem II Trening z Ignaczakiem II Trening z Ignaczakiem II Trening z Ignaczakiem II Trening z Ignaczakiem II Trening z Ignaczakiem II Trening z Ignaczakiem II Trening z Ignaczakiem II Trening z Ignaczakiem II Trening z Ignaczakiem II Trening z Ignaczakiem II Trening z Ignaczakiem II Trening z Ignaczakiem II Trening z Ignaczakiem II Trening z Ignaczakiem II Trening z Ignaczakiem II Dsc09417


Młodzi ludzie przez ponad godzinę szkolili swoje siatkarskie umiejętności pod okiem Krzysztofa Ignaczaka. Po intensywnym treningu młodzież miała okazję do otrzymania autografów od mistrza i zrobienia z nim pamiątkowego zdjęcia.
Na zakończenie spotkania w Domu Sportu zastępca burmistrza Wojciech Iwasieczko i naczelnik Wydziału Promocji Monika – Rojek Kałek wręczyli Krzysztofowi Ignaczakowi pamiątkę w postaci podziękowań i tabla ze zdjęciami z ubiegłotygodniowego treningu z uczniami dębickich podstawówek.
Po treningu sportowiec spotkał się z uczniami w Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy. Podczas spotkania opowiedział o początkach swojej kariery sportowej, trudnościach z jakimi musiał się zmierzyć aby osiągnąć siatkarskie mistrzostwo i pozytywnych stronach uprawiania sportu: podróżach, poznawaniu nowych ludzi i zawiązywanie przyjaźni które trwają latami. Spotkanie zakończyło się rozdawaniem autografów przez mistrza i wspólnym zdjęciem.

 

Archiwum newsów