Urząd Miejski w Dębicy - Logo

Zapraszamy na Bieg Niepodległości – 11 listopada 2018

Sobota, 27 Październik 2018

Plakat_bieg niepodległości_1 (1) (copy)

Z okazji stulecia odzyskania niepodległości Polski: Miasto Dębica, Katolickie Centrum Edukacji Kana w Dębicy, Klub Biegacza „Maratończyk” Dębica oraz Stowarzyszenie im. Edmunda Bojanowskiego „Dobroć” zapraszają do udziału w BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI. Celem wydarzenia będzie uczczenie Narodowego Święta Niepodległości, upowszechniania biegania oraz promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Wydarzenie zostanie zorganizowane w ramach Rodzinnego Święta Niepodległości, na czterech dystansach w trzech kategoriach wiekowych. W programie wydarzenia zaplanowano także „II Lekcję śpiewu patriotycznego - Wyśpiewajmy razem historię”.
 

Bieg zostanie zorganizowany na czterech dystansach:
a) 959 m – dystans dla dzieci ze szkoły podstawowej – kl. IV – VI;
b) 1918 m – dystans dla dzieci ze szkół podstawowych kl. VII-VIII oraz 3 klasy gimnazjum;
c) dystans 5000 m – kategoria otwarta;
d) dystans 10 000 m – kategoria otwarta.

Start w biegu w kategorii otwartej jest odpłatny. Opłata za bieg wynosi 20 PLN i powinna być dokonana do 7 dni po zarejestrowaniu się na liście startowej. Po tym czasie zgłoszenie będzie usuwane. Ostateczny czas rejestracji upływa 2.11.2018 r. Wpłaty po tym terminie nie gwarantują otrzymania pakietów startowych, numerów i medali.


Start w biegu w kategoriach dla dzieci i młodzieży jest bezpłatny.


Weryfikacja do biegu (w kategorii otwartej) odbędzie się na podstawie okazania dowodu osobistego w dniu zawodów w biurze zawodów w godz. 12:00 do 13:50.


Weryfikacja do biegu w kategoriach dla dzieci i młodzieży odbędzie się na podstawie ważnej legitymacji szkolnej w dniu zawodów w biurze zawodów w godz. 12:00 do 13:40.

Zgłoszenia oraz opłaty przyjmowane będą drogą elektroniczną poprzez formularz zgłoszeniowy do dnia 2.11.2018 r. na stronie http://timekeeper.pl lub do wyczerpania limitu 300 miejsc w kategorii otwartej.

Biuro zawodów będzie się znajdowało na ogrodzie Sióstr Służebniczek Dębickich (Dębica, ul. Krakowska 15) – wejście od ul. Chopina. Biuro będzie czynne od godziny 12:00.

REGULAMIN BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI

 

Źródło: Kana Dębica

Archiwum newsów