Urząd Miejski w Dębicy - Logo

Utrudnienia komunikacyjne i zmiana rozkładu jazdy autobusów MKS.

Piątek, 09 Listopad 2018

Ratusz z logo 660 lecia

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że do 19 listopada wystąpią utrudnienia komunikacyjne i zmiany rozkładu jazdy autobusów MKS w Dębicy.

1. Trwają prace przy przebudowie chodników na ulicy Tysiąclecia- droga przejezdna, trwają prace przy chodnikach. Ulica Poddęby – droga przejezdna możliwe utrudnienia.

 

2. W dniu 10.11.2018(sobota) będą utrudnienia na rondzie przy Sądzie Rejonowym w Dębicy.

W dniach 14-15.11.2018 w godzinach popołudniowych odbędą się prace na parkingu przy sklepie "Lewiatan".

w dniach 14-15.11.2018 odbędą się także prace na ulicy Słonecznej przy Sądzie Rejonowym w Dębicy możliwe utrudnienia.

 

 

3. Zwężenie jedynie chodnika – utrudnienie dla pieszych – w obrębie budynku Żuławskiego 8 od strony ul. Piekarskiej i ul. Żuławskiego po 20 m. 

 

4. Utrudnienia w przejeździe na ul. Kosynierów Racławickich na odcinku od ronda Księżnej Jabłonowskiej  do skrzyżowania z ul. Świętosława prace remontowe związane z nawierzchnią asfaltową.

 

5. Od 19.11.2018 – utrudnienia w ruchu – ul. Kosynierów Racławickich – boczna (odcinek przy Powiatowym Inspektoracie Weterynarii)

 

 6. W dniu 11 listopada wystąpią następujące utrudnienia komunikacyjne:

- w związku z organizacją Narodowego Święta Niepodległości w godz. 10:00-10:30 pojawią się utrudnienia w ruchu na odcinku ul. Krakowskiej na wysokości Rynku w kierunku ul. Rzeszowskiej i ul. Św. Jadwigi w związku z przemarszem uczestników uroczystości na mszę św. w Kościele pw. Św. Jadwigi;

- w związku z organizacją w dniu 11 listopada Biegu Niepodległości mogą pojawić się utrudnienia w ruchu na odcinku ulic: ul. Chopina 1, ul. Raczyńskich, ul. Łysogórska, ul. Krakowska, ul. Gancarska, al. Włodzimierza Skarbka-Borowskiego, ul. Ignacego Lisa, ul. 1 Maja, ul. Kwiatkowskiego, ul. Staszica, ul. Kraszewskiego, ul. Parkowa, które będą czasowo zamknięte;

Utrudnienia potrwają w godzinach 13:30-15:00. Prosimy mieszkańców o wyrozumiałość. Jednocześnie informujemy, że wyjazd z posesji znajdujących się na trasie biegu będzie w tych godzinach niemożliwy. Wszystkich gości oraz mieszkańców Dębicy zapraszamy do wspierania zawodników i do gorącego kibicowania. O bezpieczeństwo zawodników i gości będzie dbać Policja, 33 Batalion Dębicki, Straż Miejska, ZHP oraz Związek Strzelecki „Strzelec”.

 

7. W związku z ustanowieniem  12.11.2018 r. dniem wolnym od pracy autobusy Miejskiej Komunikacji Samochodowej w Dębicy będą kursowały zgodnie ze świątecznym rozkładem jazdy.

 

Przepraszamy za utrudnienia!

 

Archiwum newsów