Urząd Miejski w Dębicy - Logo

Utrudnienia w ruchu w dniu 11 listopada 2018 r.

Piątek, 09 Listopad 2018

Ratusz

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniu 11 listopada wystąpią utrudnienia komunikacyjne.

1. W zawiązku z organizacją Narodowego Święta Niepodległości w godz. 10:00-10:30 pojawią się utrudnienia w ruchu na odcinku ul. Krakowskiej na wysokości Rynku w kierunku ul. Rzeszowskiej i ul. Św. Jadwigi w związku z przemarszem uczestników uroczystości na mszę św. w Kościele pw. Św. Jadwigi.

2. W związku z organizacją w dniu 11 listopada Biegu Niepodległości mogą pojawić się utrudnienia w ruchu na odcinku ulic: ul. Chopina1, ul. Raczyńskich, ul. Łysogórska, ul. Krakowska ul. Gancarska, al. Włodzimierza Skarbka-Borowskiego ul. Ignacego Lisa, ul. 1 Maja ul. Kwiatkowskiego ul. Staszica, ul. Kraszewskiego, ul. Parkowa, które będą czasowo zamknięte.

Utrudnienia potrwają w godzinach 13:30-15:00. Prosimy mieszkańców o wyrozumiałość. Jednocześnie informujemy, że wyjazd z posesji znajdujących się na trasie biegu będzie w tych godzinach niemożliwy. Wszystkich gości oraz mieszkańców Dębicy zapraszamy do wspierania zawodników i do gorącego kibicowania. O bezpieczeństwo zawodników i gości będzie dbać Policja, 33 Batalion Dębicki, Straż Miejska, ZHP oraz Związek Strzelecki „Strzelec”.

Przepraszamy za utrudnienia

Archiwum newsów