Urząd Miejski w Dębicy - Logo

Stypendia Burmistrza Miasta Dębica za rok szkolny 2018/19 wręczone

Piątek, 06 Wrzesień 2019

styp 6

W dniu dzisiejszym (tj. 6 września br.) w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Dębicy odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Burmistrza za rok szk. 2018/19 w ramach Szkolnego Programu Stypendialnego Miasta Dębicy dla uczniów szkół podstawowych i klas gimnazjalnych.

styp 16 styp 23 styp32 styp40 styp7 styp 15 styp 24 styp33 styp41 styp8 styp17 styp25 stypendia 34 Dsc01558 styp 1 styp9 styp 18 styp 27 stypendia 35 styp28 stypendia36 styp 2 styp10 styp 19 styp 3 styp11 styp20 styp29 stypendia 37 styp 4 styp12 styp21 styp30 stypednia 38 styp 5 styp13 styp 22 styp31 styp39

Stypendium zostało przyznane już po raz jedenasty i otrzymało je 20 najzdolniejszych uczniów z dębickich placówek oświatowych za wysokie wyniki w nauce oraz wybitne osiągnięcia edukacyjne, w tym artystyczne i sportowe. Stypendium będzie wypłacane w miesięcznych ratach w okresie od września 2019 do czerwca 2020 r.

W uroczystym spotkaniu wzięli udział: burmistrz Miasta Mariusz Szewczyk, zastępca burmistrza  - Maciej Małozięć, radni Komisji Oświaty Rady Miejskiej Sławomir Gleń,  Marta Czekaj, dyrektor Miejskiego Zarządu Oświaty Ireneusz Kozak oraz dyrektorzy szkół i rodzice nagrodzonych uczniów.

Zaproszeni goście gorąco pogratulowali stypendystom osiągnięcia wysokich  wyników  w nauce oraz wybitnych  sukcesów w innych dziedzinach,  także w sporcie i konkursach artystycznych.  Wraz z życzeniami kolejnych osiągnięć w nauce stypendystom  wręczono upominki i listy gratulacyjne.

Uroczystość upamiętniono wspólnym zdjęciem uczestników spotkania.

Lista tegorocznych stypendystów:

Maciej Mikołajczak          SP 3

Wiktoria Marć                  SP 5

Wiktoria Bednarczyk       SP 5

Kinga Wójcik                   SP 9

Zuzanna Maziarz              SP 9

Anna Kaput                      SP 9

Karol Markiewicz             SP 10

Dominika Czupich           SP 11

Jakub Pyzia                      SP 11

Julia Ragan                       SP 11

Kacper Stefan                  SP 11

OliwiaOpozda                  SP 11

Karol Krasoń                    SP 11

Bartłomiej Kicia               SP 11

Jakub Badowski               SP 11

Piotr Pazdan                     MG 1

Jakub Bukowski               MG 1

Aleksandra Śliwa             SP 5 (MG 3)

Wiktoria Kwiatek             SP 5 (MG 3)

Julia Kozak                       SP11 (MG 4)

 

Archiwum newsów