Urząd Miejski w Dębicy - Logo

Medale za długoletnie pożycie małżeńskie

Piątek, 29 Listopad 2019

Medale za długoletnie pożycie małżeńskie

W środę, 27 listopada br., 58 par z terenu miasta Dębicy świętowało jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Spotkanie jubilatów rozpoczęło się uroczystą mszą świętą odprawioną w kościele pw. Świętego Krzyża i Matki Bożej Bolesnej w Dębicy.

Medale za długoletnie pożycie małżeńskie Medale za długoletnie pożycie małżeńskie Medale za długoletnie pożycie małżeńskie Medale za długoletnie pożycie małżeńskie Medale za długoletnie pożycie małżeńskie Medale za długoletnie pożycie małżeńskie Medale za długoletnie pożycie małżeńskie Medale za długoletnie pożycie małżeńskie Medale za długoletnie pożycie małżeńskie Medale za długoletnie pożycie małżeńskie Medale za długoletnie pożycie małżeńskie Medale za długoletnie pożycie małżeńskie Medale za długoletnie pożycie małżeńskie Medale za długoletnie pożycie małżeńskie Medale za długoletnie pożycie małżeńskie Medale za długoletnie pożycie małżeńskie Medale za długoletnie pożycie małżeńskie

Medale od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za długoletnie pożycie małżeńskie oraz listy gratulacyjne wszystkim jubilatom wręczył Burmistrz Miasta Dębicy Mariusz Szewczyk. Gratulacje oraz życzenia dalszych wspólnych szczęśliwych lat złożyli również Zastępca Burmistrza Maciej Małozięć oraz Proboszcz Parafii pw. Świętego Krzyża i Matki Bożej Bolesnej w Dębicy ks. Andrzej Surowiec.

O oprawę artystyczną uroczystości zadbał Zespół Ludowy Morsy.

Archiwum newsów