Urząd Miejski w Dębicy - Logo

Od poniedziałku Urząd Miejski w Dębicy zamknięty dla petentów!

Czwartek, 19 Marzec 2020

Ratusz zamkniety

Mając na uwadze bezpieczeństwo zarówno Mieszkańców, jak i pracowników Urzędu Miejskiego w Dębicy, pragniemy poinformować, że od dnia 16 marca (poniedziałek) ratusz będzie zamknięty dla osób z zewnątrz do odwołania w celu zminimalizowania potencjalnych źródeł zakażenia koronawirusem.

W przypadku zapytań oraz pilnych spraw zapraszamy do kontaktu telefonicznego z  wydziałami i biurami Urzędu Miejskiego - http://debica.pl/wydzialy lub spółkami miejskimi i jednostkami organizacyjnymi - http://debica.pl/jednostki.

W przypadku pytań z zakresu działalności Urzędu Stanu Cywilnego prosimy o kontakt pod nr tel.: 14 683 82 63, 14 683 82 64,  a w zakresie Spraw Obywatelskich pod nr tel.: 14 683 82 26 (dokonywanie czynności meldunkowych), 14 683 82 77 (dowody osobiste). Zachęcamy do załatwienia spraw dotyczących USC przez platformę e-PUAP.

Wszelkie wpłaty prosimy dokonywać tylko i wyłącznie drogą elektroniczną.

Przepraszamy za utrudnienia oraz apelujemy o odpowiedzialne zachowanie w obecnej sytuacji, stosowanie się do zaleceń lekarzy i epidemiologów.

Pamiętajmy o częstym myciu rąk wodą z mydłem i unikaniu dotykania oczu, nosa i ust oraz o zachowaniu bezpiecznej odległość (1–1,5 m) od osoby, która kaszle, kicha lub ma gorączkę. Jeżeli to możliwe, należy pozostać w domu!

Archiwum newsów