Urząd Miejski w Dębicy - Logo

Burmistrz pożegnał nauczycieli

Czwartek, 25 Czerwiec 2020

Burmistrz pożegnał nauczycieli

Na sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Dębicy, 25 czerwca br., odbyło się spotkanie władz miejskich z nauczycielami, którzy w tym roku zdecydowali o zakończeniu swojej pracy zawodowej i przejściu na emeryturę. Życzenia i listy gratulacyjne dębickim pedagogom wręczył burmistrz Mariusz Szewczyk wraz z zastępcą Maciejem Małozięciem.

Burmistrz pożegnał nauczycieli Burmistrz pożegnał nauczycieli Burmistrz pożegnał nauczycieli Burmistrz pożegnał nauczycieli 6 (copy)

- „Pragnę serdecznie podziękować za wieloletnią pracę pedagogiczną, trud i zaangażowanie włożone w kształtowanie wielu pokoleń uczniów oraz przekazywane wzorce wychowania i wiedzę. Państwa wytrwała i rzetelna praca na pewno na długo pozostaną w pamięci zarówno współpracowników, jak i wychowanków. Życzę zdrowia, odpoczynku, a także realizacji pasji i zainteresowań w codziennym życiu oraz wszelkiej pomyślności” – powiedział burmistrz Mariusz Szewczyk.

Decyzję o przejściu na emeryturę z dniem 31 sierpnia podjęło 13 nauczycieli pracujących w dębickich szkołach i przedszkolach. W gronie tym znaleźli się :

Anna Boro - SP 5

Jolanta Cholewa - SP 5

Beata Rut - SP 5

Jolanta Słowińska – Zygmunt - SP 5

Beata Skocz - SP 6

Zofia Firmanty - SP 9

Barbara Socha - SP 9

Marta Strzałka - SP 11

Danuta Partyka - SP 12

Marta Toczek - PM 1

Barbara Ligęzka - PM 5

Wiesława Koziara - PM 11

Barbara Wolsza - PM 11


Wyżej wymienieni nauczyciele otrzymali nagrodę burmistrza za wieloletnią pracę.

Archiwum newsów