Urząd Miejski w Dębicy - Logo

JUŻ WAKACJE!

Piątek, 26 Czerwiec 2020

Zakonczenie roku szkolnego

Dzisiaj uczniowie otrzymają świadectwa szkolne. Tym samym zakończy się rok szkolny 2019/2020, w którym ostatnie miesiące edukacji przebiegały w trybie zdalnym.

Z okazji zakończenia roku szkolnego, burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk kieruje okolicznościowe słowo do dzieci, nauczycieli i rodziców.
– „Drodzy uczniowie, dzisiaj ze względu na trwającą pandemię, nie możemy osobiście pogratulować Wam osiągniętych wyników. Dziękuję, że do końca roku szkolnego wytrwaliście w nauce i gratuluję Wam osiągniętych wyników na szkolnych świadectwach.
Serdecznie gratuluję laureatom wojewódzkich olimpiad osiągnięcia wysokich wyników oraz sukcesów w konkursach przedmiotowych. Dziękuję za godne reprezentowanie Miasta Dębicy w zmaganiach edukacyjnych.
W tym dniu, kiedy kończymy kolejny rok szkolny, w sposób szczególny chciałbym podziękować nauczycielom i rodzicom za wytężoną pracę w niełatwym dla wszystkich okresie pandemii.
Wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom życzę spokojnego wypoczynku w okresie wakacji oraz bezpiecznego powrotu do szkoły we wrześniu” - napisał burmistrz Mariusz Szewczyk.


A zatem - UDANYCH WAKACJI!

Archiwum newsów