Logo Unii Europejskiej Serwis informacyjny Miasta Dębica

Damian Tokarz ponownie doceniony. Mistrz Europy spotkał się z Burmistrzem Dębicy

10 czerwca 2026
Loading...

Damian Tokarz, utytułowany zawodnik sportów sylwetkowych, ponownie został uhonorowany za swoje osiągnięcia na arenie międzynarodowej. W związku z kolejnymi sukcesami sportowymi spotkał się z Burmistrzem Miasta Dębica Mateuszem Kutrzebą.

Wyrazy uznania za sukcesy na Mistrzostwach Europy

9 czerwca br. w Urzędzie Miejskim w Dębicy odbyło się spotkanie Burmistrza Miasta Dębica Mateusza Kutrzeby z Damianem Tokarzem. Była to okazja do złożenia gratulacji oraz wyrażenia uznania za osiągnięcia sportowe zawodnika, który po raz kolejny z powodzeniem reprezentował Dębicę na międzynarodowej scenie.

Damian Tokarz zdobył tytuł mistrza Europy federacji World Physique Federation, a także sięgnął po prestiżowe wyróżnienie „1st Place Best of the Best”, przyznawane najlepszym zawodnikom mistrzostw. Osiągnięcia te potwierdzają wysoki poziom sportowy, konsekwencję w dążeniu do celu oraz wieloletniej pracy treningowej.

Nie było to pierwsze spotkanie władz miasta z zawodnikiem. Już 28 maja br. Damian Tokarz odebrał gratulacje za wcześniejsze sukcesy sportowe. Kolejne osiągnięcia na arenie europejskiej stały się natomiast okazją do ponownego wyróżnienia i docenienia jego działalności.

Sukcesy dębickiego zawodnika są źródłem dumy dla lokalnej społeczności oraz przykładem, że wytrwałość, systematyczność i zaangażowanie mogą prowadzić do osiągania najwyższych laurów w sporcie.