Logo Unii Europejskiej Serwis informacyjny Miasta Dębica

Harmonogram wywozu odpadów

Loading...

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych z budynków jednorodzinnych w Dębicy w 2022 roku.

Banka, Błękitna, Energetyczna, Generała Grota-Roweckiego, Generała Hellera, Płk. Łukasza Cieplińskiego, Graniczna, Kwiatów Polskich, Ofiar Katynia, Powstańców Warszawy, Północna, Rodziny Balków, Ruchu Oporu, Walecznych, Widok, Astronautów, Braterstwa Broni, Generała Andresa, Henryka Łasaka, Huberta Wagnera, Komandosów, Kombatantów, Kwiatkowskiego, Łukasiewicza, Młodości, Pokoju, Szarych Szeregów, Wojska Polskiego, Wolności, Żwirki i Wigury, Kopernika

Harmonogram

Rozwiń

Jastrzębia, Krucza, Kukułcza, Orla, Pawia, Przepiórcza, Sokola, Wilgi, Wróbla, 23 Sierpnia, Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Czwartaków, Gajowa, Głaszczki, Korczaka, Lutaka, Marszałka, Skowronków, Towarnickiego, Wybickiego

Harmonogram

Rozwiń

Bławatowa, Jasna, Jesienna, Krasickiego, Leśna (od ostatniego do 112 numeru) od obw. Do Krasickiego, Letnia, Piękna, Spacerowa, Wiosenna, Zimowa, Akacjowa, Brzozowa, Kawęczyńska, Klonowa, Młynarska, Południowa, Powstania Styczniowego, Raczyńskich od ścieżki w kier. Kościoła  (od 1 do 14 numeru), Traugutta, Zacisza, Majora Lazarowicza

Harmonogram

Rozwiń

Jaśminowa, Ligęzów, Partyzantów, Polna (od 1 do 50 numeru)przed obw., Rolnicza, Zielona, Polna od 51 do ostatniego numeru (za obw.), Cisowa, Gawrzyłowska, Tetmajera, Wiejska

Harmonogram

Rozwiń

Bojanowskiego, Chopina, Cwena, Czarnieckiego, Jana III Sobieskiego, Kochanowskiego, Księdza Nosala, Lipowa, Ogrodowa, Pana Tadeusza, Poddęby, Profesora Gawrysia, Reja, Rydla, Rzemieślnicza, Skłodowskiej, Słowackiego, Stefana Batorego, Strażacka, Szkotnia, Targowa, Wyrobka, Wyspiańskiego, Żołędziowa, Górzysta, Stroma, Wielopolska( od 145 do ostatniego numeru) za obw., Zdrojowa

Harmonogram

Rozwiń

Budzisz, Królewska, Pogodna, Promienna, Spokojna, Wilhelma Macha, Grunwaldzka, Króla Bolesława Chrobrego, Króla Władysława Jagiełły, Króla Zygmunta Starego, Legionów Polskich, Mickiewicza, Rondo, Sandomierska, Sienkiewicza, Szaley-Groele, Tysiąclecia

Harmonogram

Rozwiń

Rzeszowska numery nieparzyste, 1Maja, Fredry, Gancarska, Al. W. Skarbek- Borowskiego, Głowackiego, Jabłonowskich, Kolejowa, Konopnickiej, Kraszewskiego, Krótka, Księdza Kołłątaja, Księdza Konarskiego, Orzeszkowej, Parkowa, Prusa, Reymonta, Składowa, Staszica, Stwosza,  Wiktora, Cicha, Cmentarna, Grottgera, Mościckiego, Piekarska, Puszkina, Rynek, Spółdzielcza, Strumskiego, Świętej Jadwigi, Tuwima,  Żeromskiego, Żuławskiego

Harmonogram

Rozwiń

Wielopolska(od 1 do 146 numeru), Robotnicza, Rzeszowska numery parzyste, Radosna, Rajska, Wesoła, Bonara, Cegielniana, Chłodnicza, Daszyńskiego, Fabryczna, Ludowa, Osiedlowa, Piłsudskiego, Słoneczna, Sobocińskiego, Szkolna, 3 Maja

Harmonogram

Rozwiń

Akademicka, Bohaterów Westerplatte, Brzegowa,  Diamentowa, Kosynierów Racławickich, Kościuszki, Krasińskiego, Nowa, Paderewskiego, Pułaskiego, Saperów, Sikorskiego, Sportowa, Sucharskiego, Witosa, Świętosława (od 150 do ostatniego numeru),Wierzbowa, Metalowców, Łąkowa

Harmonogram

Rozwiń

Wiśniowa, Rzeczna, Malinowa, Świętosława(od 1 do 150 numeru), Krakowska, Gumniska, Starzyńskiego, Leśna (od numeru 1 do 111) od Krasickiego do Łysogórskiej , Łysogórska, Olszynowa, Raczyńskich (od 15 do ostatniego numeru), Piaski

Harmonogram

Rozwiń