Uwaga!
Obowiązek wymiany ponad 10-letnich pieców!
Serwis informacyjny Miasta Dębica

Lokalizacja miejsc płatnego parkowania

Loading...

Strefa płatnego parkowania „0” obowiązuje w obrębie ulicy Rynek.

Strefa płatnego parkowania „I” obowiązuje w obrębie ulic: Czarnieckiego, Jana III Sobieskiego (od skrzyżowania z ul. Targową do skrzyżowania z ul. Batorego), Żuławskiego, Piekarskiej, Kolejowej, Żeromskiego.

Stawki opłat za parkowanie w strefie płatnego parkowania

Czas parkowania0,5 godzinyOpłata za 1 godzinęOpłata za 2 godzinęOpłata za 3 godzinęOpłata za 4 i 5 godzinęBilet całodniowy
Strefa 01,00 zł1,50 zł1,80 zł2,00 zł1,50 zł8,00 zł
Strefa I0,50 zł1,00 zł1,20 zł1,40 zł1,00 zł6,00 zł

Wysokość opłat za abonamenty

Rozwiń

Zerowa stawka opłaty za parkowanie

Rozwiń

Opłata za parkowanie z aplikacją PANGO

Rozpoczęcie korzystania z Systemu Pango wymaga pobrania aplikacji ze sklepu Google Play lub Apple AppStore. Osoby, które nie posiadają smartfona mogą po rejestracji przez stronę pango.pl zlecać parkowanie za pomocą komend SMS lub połączenia telefonicznego z numerem 222 700 000. Do założenia konta potrzebny jest tylko numer telefonu. Operator nie pobiera żadnych opłat za korzystanie z rozwiązania ponad opłaty za czas parkowania. Pojazd kierowcy, który korzysta z Pango musi być oznaczony naklejką lub kartą z napisem PANGO pozostawioną za przednią szybą pojazdu.

Pango przygotowało specjalną ofertę dla użytkowników dębickiej strefy płatnego parkowania. Pierwsze ciągłe 3 godziny parkowania po wpisaniu kodu START po rejestracji w systemie będą dla kierowców za darmo. Promocja trwa do końca 2020 r.

Dowiedz się więcej o aplikacji PANGO