Logo Unii Europejskiej Serwis informacyjny Miasta Dębica

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Loading...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy jest jednostką budżetową Miasta Dębica powołaną w celu zaspokajania potrzeb mieszkańców Dębicy w dziedzinie sportu i rekreacji. Podlega nadzorowi burmistrza miasta Dębica i jest jedną z największych tego typu jednostek w południowo-wschodniej Polsce.

MOSiR Dębica realizuje cele, dla których został powołany poprzez dostosowywanie swojej oferty do potrzeb nie tylko grup zorganizowanych, ale i klientów indywidualnych. Infrastruktura sportowa gwarantuje możliwość uprawiania sportu o każdej porze roku, a szeroki wachlarz zajęć prowadzonych na obiektach umożliwia dębiczanom aktywne spędzanie wolnego czasu. MOSiR współpracuje z licznymi stowarzyszeniami i klubami tworząc ofertę dostosowaną zarówno do najmłodszych jak i najstarszych mieszkańców miasta.

W zarządzie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji znajdują się: kompleks basenów krytych, basen otwarty (letni),sztuczne lodowisko, korty tenisowe, boiska piłkarskie w tym do siatkówki plażowej, hale sportowe i gimnastyczne, boiska typu Orlik. Ze wszystkich tych obiektów codziennie korzysta wiele osób indywidualnie lub zrzeszonych w klubach sportowych.

ul. Sportowa 26
39-200 Dębica
tel.14 677 61 40
e-mail: mosir@mosir.debica.pl
https://www.mosir.debica.pl/