Logo Unii Europejskiej Serwis informacyjny Miasta Dębica

Miejska Komunikacja Samochodowa

Loading...

Miejska Komunikacja Samochodowa Sp. z o.o. gwarantuje profesjonalną obsługę przewozów osób na terenie Miasta Dębicy oraz gmin ościennych

Jako operator, MKS Sp. z o.o. wykonuje przewozy na terenie Miasta Dębicy oraz Gmin z którymi Miasto zawarło porozumienie w sprawie wspólnej polityki transportowej w zakresie zleconym nam przez Organizatora publicznego transportu zbiorowego.

Miejska Komunikacja Samochodowa Sp. z o.o. w Dębicy oprócz przewozu pasażerów na terenie Miasta Dębicy oraz gmin ościennych, oferuje szeroką gamę dodatkowych usług. W siedzibie spółki, przy ulicy Sandomierskiej 3 w Dębicy, można m.in. skorzystać z okręgowej stacji kontroli pojazdów, która wykonuje badania techniczne wszystkich rodzajów pojazdów kat.: A, B, C, D, T, E. MKS Sp. z o.o. w Dębicy świadczy także usługi w zakresie regulacji i naprawy pojazdów samochodowych drogą wymiany uszkodzonych, zużytych części, podzespołów lub zespołów na nowe lub regenerowane powierzone do zabudowy przez zleceniodawcę naprawy. Dębicka spółka oferuje możliwość mechanicznego mycia pojazdów ciężarowych i autobusów, czy ręcznego mycia samochodów osobowych.

Skorzystać można również ze stacji paliw, która czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 5.00 do 23.00 oraz w niedzielę w godzinach od 6.00 do 22.00. Stacja prowadzi sprzedaż paliw płynnych: benzyny bezołowiowej ES95 i oleju napędowego ON (których jedynym dostawcą jest firma Orlen) oraz gazu propan – butan luzem (LPG) i w butlach 11 Kg. MKS oferuje paliwa najwyższej jakości w możliwie najkorzystniejszych cenach.

Rozkład jazdy http://rj.mks.debica.pl/

MKS Sp. z o.o.
ul. Sandomierska 3
39-200 Dębica
tel. 14 6823598
e-mail: sekretariat@mks.debica.pl
http://www.mksdebica.pl/front-page/