Uwaga!
Obowiązek wymiany ponad 10-letnich pieców!
Serwis informacyjny Miasta Dębica

Bajkę przeczyta trener piłkarski

13 stycznia 2022
Loading...

Miejski Ośrodek Kultury organizuje kolejny „Poranek z Tatą”. W najbliższą niedzielę gościem spotkania będzie trener piłkarski, który opowie o swojej pracy i przeczyta dzieciom bajkę. Później odbędzie się projekcja filmu ,,Ferie zimowe Kacpra i Emmy”.

W ramach „Poranków z tatą”  odbyło się spotkanie m.in. z bibliotekarką, strażakiem czy ratownikiem wodnym. Tym razem o swojej pracy i pasji będzie opowiadał Andrzej Nylec, trener piłkarski. Maluchy będą miały okazję także zadać pytanie gościowi. W ramach spotkania trener przeczyła bajkę najmłodszym, a później odbędzie się projekcja filmu ,,Ferie zimowe Kacpra i Emmy”. Tytułowi bohaterowie zimowe ferie spędzają u dziadka dziewczynki z Leo i Panem Królikiem. Wyjazd z domu oznacza tęsknotę za rodzicami i oswojenie się z nowym miejscem, ale dzieci przełamują początkowe obawy. Ferie okazują się wspaniałym czasem na naukę jazdy na nartach i zabawy w wybudowanym specjalnie dla nich igloo. Wszystko się zmienia, gdy pojawia się Peter. Chłopiec jest świetny we wszystkim, co robi, ma wiele talentów, co bardzo imponuje Emmie.

„Poranek z tatą” rozpoczyna się w niedzielę (16.01) o godz. 9.30, w Domu Kultury i Kinie „Śnieżka”. Karty wstępu w cenie 10 zł, można zakupić w kasie domu kultury.