Informujemy, że wszystkie kajaki dostępne w ramach rezerwacji na zbliżający się spływ zostały już zarezerwowane. Udział w spływie nadal jest możliwy, jednak osoby, które nie zdążyły zarezerwować kajaka, muszą dysponować własnym sprzętem. Dziękujemy za duże zainteresowanie i do zobaczenia na wodzie!

Już 20 lipca 2025 roku zapraszamy na wyjątkowy Wakacyjny Spływ Kajakowy „Wisłoka 2025” na trasie Dębica (tama) – Pustków. To doskonała okazja, by aktywnie spędzić czas, podziwiając malownicze krajobrazy jednej z najpiękniejszych rzek Podkarpacia – Wisłoki. Wydarzenie łączy sportową rywalizację z rekreacją i wypoczynkiem na łonie natury.
Spływ ma charakter otwarty, mogą w nim uczestniczyć kajakarze, którzy ukończyli 18 lat, zaś osoby, które nie ukończyły 18-tu lat, muszą znajdować się pod opieką osób pełnoletnich i posiadać zgodę rodziców lub osób prawnych na uczestnictwo w spływie.
Organizatorami wydarzenia są:
Miasto Dębica, Powiat Dębicki, Gmina Dębica, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy, Gminna Akademia Piłkarska Gminy Dębica Chemik Pustków, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica, oraz firma Ban-Kor-Bet.
Nie przegap tej letniej przygody – zaplanuj swój udział już dziś!
Regulamin spływu
Formularz zgłoszeniowy
Oświadczenie uczestnika
Oświadczenie rodzica









