Logo Unii Europejskiej Serwis informacyjny Miasta Dębica

„Miłość dociera wszędzie” dla Kacpra

23 lutego 2024
Loading...

Szósta odsłona koncertu charytatywnego „Miłość dociera wszędzie” odbędzie się już 28 lutego br. w Domu Kultury Mors. Tym razem dochód z wydarzenia przeznaczony będzie dla chorującego na adrenoleukodystrofię Kacpra.

Wolontariusze Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Dębicy wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Dębicy organizują VI Koncert Charytatywny „Miłość dociera wszędzie”, podczas którego zbierane będą środki dla chorego Kacpra Pluty. Chłopiec od 2017 roku walczy z adrenoleukodystrofią sprzężoną z chromosomem X. Dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na dalsze leczenie.

Podczas koncertu wystąpią uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9, Szkoła Tańca „FAME”, Szkoła Tańca i Ruchu „Soul Dance” oraz grupa „PrestoChango” z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych. Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą: Miłosz Skierski, finalista programów: „Szansa na Sukces”, Eurowizja Junior 2021 i The Voice Kids, a także Konrad Dybaś, Mistrz Świata i Mistrz Polski we Freestyler Football. W planach wydarzenia jest również pokaz Dreams MUAY THAI.

Koncert odbędzie się w środę 28 lutego br. o godz. 11:00 w Domu Kultury Mors. Bilety w cenie 25 zł można nabyć w Szkole Podstawowej nr 9 przy ul. Grottgera 3 w Dębicy. Można również zakupić cegiełkę z linkiem do transmisji na żywo za 15 zł.

Wydarzenie objęte zostało Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Dębicy Mariusza Szewczyka.