Serwis informacyjny Miasta Dębica

Najpiękniejsze ogrody i balkony w Dębicy

20 lipca 2022
Loading...

Stowarzyszenie Partnerstwo dla Zrównoważonego Rozwoju Zielone Miasto Dębica organizuje konkurs fotograficzny  „Miasto Rozkwita w Przyrodzie – Dębica w Kwiatach”. Do wygrania nagrody pieniężne. Patronat nad przedsięwzięciem objął Burmistrz Dębicy.

Konkurs realizowany jest w dwóch kategoriach: „Ogródki i ogrody” lub „Tarasy i balkony”. Zdjęcia swoich przydomowych i blokowych przestrzeni należy przesłać do 24 lipca wraz z formularzem zgłoszeniowym na adres mailowy konkurs@zielonadebica.pl. Prace fotograficzne mogą nadsyłać także osoby niepełnoletnie, ale z podpisaną zgodą rodzica lub opiekuna.

– Cieszę się z tej inicjatywy, bo poruszając się po Dębicy, widać jak mieszkańcy dbają o swoje ogrody czy balkony. Teraz będą mogli się pochwalić efektami swojej pracy i dodatkowo otrzymać nagrodę pieniężną – podkreśla burmistrz Mariusz Szewczyk.

Aby wziąć udział w przedsięwzięciu należy przesłać jedno zdjęcie w formacie  JPEG lub TIFF. Fotografię nie mogą być przerabiane w programach graficznych.  

W każdej kategorii przyznane zostaną 3 nagrody:
    I miejsce – 500 zł brutto
    II miejsce – 400 zł brutto
    III miejsce – 300 zł brutto

Zdjęcia konkursowe można nadsyłać do 24 lipca. Później od 25 do 31 lipca nastąpi internetowe głosowanie na najpiękniejszy ogród i balkon, na facebooku stowarzyszenia. Zwycięzców poznamy 5 sierpnia.

Fot. pixabay