Uwaga!
Obowiązek wymiany ponad 10-letnich pieców do końca 2021 roku
Serwis informacyjny Miasta Dębica

Piknik dla Seniorów

02 sierpnia 2021

Urząd Miejski w Dębicy organizuje w najbliższą niedzielę imprezę dla seniorów w Parku Miejskim im. Skarbek- Borowskiego. W programie zaplanowano m.in. występy zespołów ludowych, warsztaty zdrowego stylu życia, grill i zabawę taneczną.

Piknik rozpocznie się o godz. 15:00 koncertem Kapeli Ludowej „Morsy”. Później odbędą się warsztaty z dr Lucyną Samborską pt. „Naturalnie czyli zdrowo” i prelekcja policjanta dotycząca bezpieczeństwa seniorów. Na godz. 17:00 zaplanowano z kolei koncert Kapeli Ludowej „Iskierczanie”, a tuż przed 18:00 zabawę taneczną z zespołem „Mega”. – Zapraszam wszystkich seniorów. Będzie też możliwość zaszczepienia się. Od godz. 11:00 będzie czynny Mobilny Punkt Szczepień i będzie można bez wcześniejszej rejestracji przyjąć jednodawkową szczepionkę Johnson&Johnson – mówi Mariusz Szewczyk, burmistrz Dębicy.

W czasie imprezy zorganizowany będzie także Punk Spisowy. – Będzie także grill dla uczestników zabawy. Jeśli seniorzy przyjdą z wnukami, to również się nimi zajmiemy. Animacje i zabawy przygotują wychowawcy z placówek wsparcia dziennego i młodzież z OHP – wymienia Małgorzata Kędzior, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Organizatorem pikniku jest Urząd Miejski, współorganizatorem Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, a partnerami przedsięwzięcia OHP i MOK.

Małgorzata Kędzior, dyrektor Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Mariusz Szewczyk, burmistrz Dębicy