Serwis informacyjny Miasta Dębica

Rusza kino letnie

08 lipca 2022
Loading...

Już dzisiaj, 8 lipca, odbędzie się pierwszy z czterech zaplanowanych na ten miesiąc seansów w ramach w tegorocznej edycji kina letniego pod chmurką. Lipcowe wieczory upłyną pod znakiem najlepszych kryminałów i filmów sensacyjnych. W sierpniu z kolei będzie królowało kino familijne, a dla najmłodszych widzów przewidziano także inne atrakcje watę cukrową i quizy z nagrodami.

W tym roku na piątkowe, lipcowe wieczory organizatorzy przygotowali cztery produkcje kryminalne i sensacyjne.
–  „Angielska robota -8 lipca,
– „Dżentelmeni – 15 lipca
– „Bodyguard zawodowiec” -22 lipca
– „Na noże”- 29 lipca. 

Seanse będą rozpoczynały się o 21:00 w parku przy Domu Kultury Śnieżka, przy ulicy Bojanowskiego. W razie deszczu filmy będą emitowane na sali klubowej DK Śnieżka.

Sierpniowe, piątkowe wieczory upłyną pod znakiem kina familijnego. Jako pierwszy wyświetlony zostanie „Paddington 2”, tydzień później „Jaskiniowiec”, a w kolejne piątki „Był sobie pies” i „PraZiomek”. Ponadto na sierpniowych seansach na najmłodszych czekać będzie wata cukrowa i quizy z nagrodami.

Organizatorem „Kina letniego” jest Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy. Partnerem strategicznym współfinansującym seanse, a także organizatorem konkursu plastycznego, jest Śnieżka SA, która inicjatywę wspiera od 2016 roku.