Uwaga
Rekrutacja do miejskich szkół i przedszkoli na rok szkolny 2023/24
Logo Unii Europejskiej Serwis informacyjny Miasta Dębica

Siatkarskie emocje

13 marca 2023
Loading...

Drużyna Roleski Grupa Azoty ANS Tarnów wygrała mecz towarzyski z reprezentacją Algierii. Była to prawdziwa gratka dla miłośników siatkówki kobiet. A już od wtorku kolejne emocje sportowe, bo ruszają Mistrzostwa Polski Juniorek w Piłce Siatkowej.

Siatkarskie emocje
Siatkarskie emocje
Siatkarskie emocje
Siatkarskie emocje
Siatkarskie emocje
Siatkarskie emocje
Siatkarskie emocje

Trybuny w hali Domu Sportu wypełniły się w ostatni piątek miłośnikami piłki siatkowej. Mogli oni podziwiać grę na najwyższym poziomie w czterosetowym spotkaniu. Po zaciętym spotkaniu drużyna Roleski Grupa Azoty ANS Tarnów wygrała z zawodniczkami Algierii, które w Dębicy przebywały na zgrupowaniu.

Kolejne wielkie emocje i świetne zagrania siatkarskie czekają na nas już od wtorku. O tytuł Mistrza Polski Juniorek powalczą drużyny: Energa MKS Kalisz, ENEA Energetyk Poznań, SMS Solna Wieliczka, UKS Atena Kaman Warszawa, TS Stal Śrubiarnia ŻAPN Żywiec, LTS Legionovia Legionowo, GKS Wieżyca, 2011 Politechnika Gdańska Stężyca i VolleyWrocław.

Pierwszy mecz we wtorek o godz. 10:00 rozegrają zespoły TS Stal Śrubiarnia ŻAPN Żywiec i VolleyWrocław. Uroczysta inauguracja zawodów odbędzie się o godz. 15:00.

Od środy do piątku grane będą cztery mecze dziennie, w godzinach 10:00, 13:00, 16:00 i 19:00. W sobotę natomiast o godz. 10:00 rozegrane zostanie spotkanie o 3. miejsce. Mecz finałowy zaplanowano na godz. 13:00, po którym odbędzie się ceremonia dekoracji drużyn.

Zapraszamy do oglądania siatkarskich zmagań na hali Domu Sportu od wtorku do soboty.