Logo Unii Europejskiej Serwis informacyjny Miasta Dębica

Sierpniowe seanse w Kinie Letnim

05 sierpnia 2022
Loading...

Już dzisiaj, 5 sierpnia, w ramach wakacyjnych pokazów filmowych w parku przy Domu Kultury Śnieżka wyświetlony zostanie film familijny pt. „Paddington 2”. Na najmłodszych widzów czekać będzie również wata cukrowa oraz ciekawe quizy z nagrodami.

Lipcowe, piątkowe wieczory upłynęły w „Kinie Letnim” pod znakiem najlepszych kryminałów i filmów sensacyjnych. W sierpniu z kolei organizatorzy przygotowali dla widzów filmy familijne oraz wiele niespodzianek dla najmłodszych – słodki poczęstunek oraz quizy z nagrodami.

Przypominamy, że sierpniowe seanse rozpoczynają się o godzinie 20:30 w parku przy Domu Kultury Śnieżka, przy ulicy Bojanowskiego. W razie deszczu filmy będą emitowane na sali klubowej DK Śnieżka. W tym miesiącu w piątkowym repertuarze znajdą się takie produkcje jak: „Paddington 2” (5 sierpnia), „Jaskiniowiec” (12 sierpnia), ,,Był sobie pies 2” (19 sierpnia) oraz ,,Praziomek” (26 sierpnia).

Organizatorem „Kina letniego” jest Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy. Partnerem strategicznym współfinansującym seanse, a także organizatorem konkursu plastycznego, jest Śnieżka SA, która inicjatywę wspiera od 2016 roku.