Logo Unii Europejskiej Serwis informacyjny Miasta Dębica

Kolejny etap modernizacji stadionu Wisłoki

23 lutego 2024
Loading...

Dzisiaj, 23 lutego, otwarte zostały oferty złożone w postępowaniu przetargowym pn. „Modernizacja stadionu miejskiego przy ulicy Parkowej – etap III”. W ramach tej części prac powstać ma m.in. zadaszenie nad trybuną, balustrady i podział na sektory.

Do przetargu zgłosił się jeden wykonawca – firma PBU HAND-BUD Sp. z o.o., który złożył ofertę o wartości 4 375 185,63 zł. Na realizację zadania przewidziano środki budżetowe w wysokości 4 998 000,00 zł.

– To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich miłośników sportu, ponieważ mamy zabezpieczone środki na dalsze prace. Niedawno testowaliśmy nowe oświetlenie zamontowane na płycie głównej remontowanego obiektu, co dofinansowane zostało z Rządowego Funduszu Polski Ład. Dzisiaj przygotowujemy się do rozpoczęcia kolejnego etapu modernizacji obiektu przy ulicy Parkowej – mówi burmistrz Mariusz Szewczyk.

W ramach inwestycji zostaną wykonane roboty budowlane związane z budową zadaszenia nad trybuną zachodnią, wykonaniem balustrad na trybunie i wykonaniem wygrodzenia – podziałów na sektory, a także dostawa i montaż krzesełek na trybunach.