Logo Unii Europejskiej Serwis informacyjny Miasta Dębica

„Miłość dociera wszędzie” dla chorego Dawida

15 kwietnia 2022
Loading...

Wielkimi krokami zbliża się czwarta odsłona koncertu charytatywnego „Miłość dociera wszędzie”. Tym razem dochód z wydarzenia przeznaczony będzie dla Dawida, który walczy z guzem mózgu. Gwiazdą koncertu będzie zwyciężczyni programu „You Can Dance – Nowa Generacja” Karolina Olszewska oraz jej partner z programu – Tymek Sobczyk. Patronat honorowy nad koncertem objął Mariusz Szewczyk,  burmistrz Dębicy.

Wystąpią dla chorego Dawida
Wystąpią dla chorego Dawida

Wolontariusze Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Dębicy, wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Dębicy, organizują IV koncert charytatywny „Miłość dociera wszędzie”, podczas którego zbierane będą środki dla chorego Dawida Ramskiego z Brzeźnicy. Chłopiec jest już po dwóch operacjach i leczeniu chemio i radioterapią. Dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na dalsze leczenie i specjalistyczne środki opatrunkowe dla chłopca.

Gwiazdą czwartej edycji koncertu „Miłość dociera wszędzie” będzie Karolina Olszewska, która wystąpi wraz z Tymkiem Sobczykiem. Zaproszenie do wspólnego występu w Dębicy dla Karoliny i Tymka, skierował burmistrz Mariusz Szewczyk, podczas finału „You Can Dance – Nowa Generacja”, w czasie którego dębiczanka, została zwyciężczynią pierwszej edycji programu.

Podczas koncertu na scenie zaprezentują się też tancerki z Akademii Tańca Soul Dance, Zespół Mażoretkowy Jupiter z Pilzna, zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Łyżwiarstwa Figurowego Mors Dębica, którzy wystąpią na rolkach. Nie zabraknie też występów podopiecznych Miejskiego Ośrodka Kultury, uczniów Szkoły Podstawowej nr 9 oraz kolegów Dawida z przedszkola Zakątek Malucha z Brzeźnicy.

Koncert odbędzie się w piątek 22 kwietnia o godz. 11:00 w Domu Kultury Mors. Bilety w formie cegiełek, w cenie 20 zł, można nabyć w Szkole Podstawowej nr 9 przy ul. Grottgera 3 w Dębicy.

Honorowy patronat nad koncertem objął Burmistrz Miasta Dębicy.

fot.youcandance.tvp.pl