Logo Unii Europejskiej Serwis informacyjny Miasta Dębica

Zaproszenie na Jarmark Bożonarodzeniowy

15 listopada 2023
Loading...

Burmistrz Dębicy zaprasza wytwórców produktów lokalnych, rękodzielników, artystów, rzemieślników oraz firmy i instytucje do wystawienia swoich stoisk na Jarmarku Bożonarodzeniowym. Wydarzenie odbędzie się 16 grudnia na płycie Rynku. Wśród atrakcji również świąteczny bieg przebierańców oraz spotkanie ze św. Mikołajem.

Wystawcy chętni do zaprezentowania swoich wyrobów podczas tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego swój udział mogą zgłosić w Biurze Współpracy z Przedsiębiorcami Urzędu Miejskiego w Dębicy, przesyłając kartę zgłoszeń na adres e-mail jarmarki@umdebica.pl. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Początek jarmarku zaplanowano na godz. 9:00. Towarzyszyć mu będą wydarzenia sportowo-rekreacyjne. Na Rynku o godz. 12:00 wyruszy Świąteczny Bieg Przedszkolaków, o godzinę później w trasę wybiegną uczestnicy Świątecznego Biegu Przebierańców. Wydarzenia organizują Miejskie Przedszkole nr 4 wraz z Dębickim Klubem Biegacza Maratończyk.

Na uczestników jarmarku czekać będzie także św. Mikołaj. Rozdawane będą również żywe choinki, jemioła oraz sianko na stół wigilijny.

Regulamin
Karta zgłoszenia