Logo Unii Europejskiej Serwis informacyjny Miasta Dębica

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Loading...

Już w najbliższą niedzielę, 31 stycznia br., odbędzie się 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ze względu na pandemię, finał będzie miał inną formę niż dotychczas, bo odbędzie się online. Cel akcji pozostaje jednak bez zmian – niesienie pomocy.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra pod hasłem „Finał z głową”. Wolontariusze będą zbierać środki na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Dębicki Sztab „Kwiatek” rozpocznie transmisję online w niedzielę o godzinie 16:00 za pośrednictwem portalu debica.tv. W programie między innymi pokazy akrobatyczne w wykonaniu podopiecznych Akademii Akrobatyki Ropczyce, pokazy taneczne dzieci ze Szkoły Tańca Fame, występy zespołów muzycznych, a o godzinie 20:00 światełko do nieba.

Miasto Dębica na licytację WOŚP przekazało koszulkę siatkarki Klaudii Kaczorowskiej – reprezentantki Polski i przyjmującej w Developres SkyRes.

Link do licytacji na allegro: https://allegro.pl/oferta/koszulka-klaudii-kaczorowskiej-z-podpisami-531-10179119911

Zachęcamy również do wzięcia udziału w licytacji wycieczki z przewodnikiem trasą Szlaku Partyzanckiego II Zgrupowania Armii Krajowej Obwodu Dębica z Gumnisk przez Braciejową i Kałużówkę do Gumnisk. Na wędrówkę zaprasza i w rolę przewodnika wcieli się twórca powstałego w 2004 roku Szlaku – Maciej Małozięć (wiceburmistrz Dębicy, zaangażowany w działalność w Światowym Związku Żołnierzy Armii Krajowej). Ze względu na obostrzenia epidemiczne w wędrówce mogą wziąć udział maksymalnie cztery osoby oraz przewodnik. Na trasie zaplanowano ognisko połączone z poczęstunkiem.

Link do licytacji na allegro: https://allegro.pl/oferta/wycieczka-szlakiem-partyzanckim-z-przewodnikiem-10179082171

Miasto Dębica na licytację WOŚP przekazało pakiety materiałów promocyjnych.

Link do licytacji na allegro: https://allegro.pl/oferta/zestaw-prezentowy-od-urzedu-miasta-debica-531-10175124615