Logo Unii Europejskiej Serwis informacyjny Miasta Dębica

Bicyklomania 2023

Loading...

„Z kondycją po zdrowie i radość” to hasło piętnastej, jubileuszowej edycji Bicyklomanii, która odbędzie się 17 czerwca. Każdy uczestnik, który wyruszy na trasę rajdu, otrzyma okolicznościową koszulkę, a na mecie czekać będą liczne atrakcje, m.in.: zabawy dla dzieci, ścianka wspinaczkowa oraz konkursy związane z tematyką uzależnień. Uczestnicy Bicyklomanii będą mieli także szanse na wygranie akcesoriów rowerowych, voucherów oraz nagrody głównej – roweru elektrycznego MTB e-rambler.

Miasto Dębica wspólnie z firmą Romet oraz Miastem Ropczyce i Gminą Dębica zapraszają na XV jubileuszowy rajd rowerowy. Miłośnicy jednośladów będą mieli do pokonania ok. 50 km.

Rajd rozpocznie się o godz. 9:00 na Placu Solidarności w Dębicy, skąd uczestnicy wyruszą w kierunku Ropczyc. Postój będzie zaplanowano przy stadionie miejskim KS Błękitni Ropczyce, gdzie każdy rowerzysta otrzyma posiłek regeneracyjny. W drodze powrotnej uczestnicy zajadą na obiekty sportowe w Pustkowie Osiedlu. Metę rajdu zaplanowano na stadionie miejskim przy ul. Akademickiej w Dębicy, gdzie odbędzie się podsumowanie rywalizacji, wręczenie nagród oraz piknik profilaktyczny i integracyjny.

Zapisy, wzorem ubiegłego roku, prowadzone będą online na stronie https://zapisydebica.pl/form2. Każdy uczestnik, który zarejestruje się i weźmie udział w „Bicyklomanii 2023” otrzyma pamiątkową koszulkę.