• Logo Unii Europejskiej Serwis informacyjny Miasta Dębica

    Przedszkole „Jedynka” będzie remontowane

    02 kwietnia 2024
    Loading...

    Do obowiązujących przepisów przeciwpożarowych zostanie dostosowany budynek Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Dębicy. Inwestycja będzie realizowana w czasie wakacji.

    Przedszkole „Jedynka” będzie remontowane
    Przedszkole „Jedynka” będzie remontowane

    Umowę na realizację zadania podpisał burmistrz Mariusz Szewczyk z Zakładem Zabezpieczeń Przeciwpożarowych STANPOŻ z Lublina.

    Zadania obejmie m.in. demontaż, montaż i poszerzenie otworów stolarki drzwiowej i okiennej, wykonanie wew. instalacji wodociągowej przeciwpożarowej i hydrantowej, wymianę stolarki drzwiowej wewnętrznej oraz zamknięcie ewakuacyjnych klatek schodowych ścianami i drzwiami o odporności ogniowej wraz z wyposażeniem ich w urządzenia służące do usuwania dymu.

    Teraz wykonawca ma czas na prace przygotowawcze, a roboty w budynku przedszkola będą odbywać się podczas wakacji.  

    Zadanie kosztować będzie miasto blisko 330 tys. złotych.