Uwaga!
Obowiązek wymiany ponad 10-letnich pieców do końca 2021 roku
Serwis informacyjny Miasta Dębica

Sprzedaż zniczy i chryzantem w okresie Wszystkich Świętych

15 września 2021

Do 30 września br. można składać, w Urzędzie Miejskim w Dębicy, wnioski o udostępnienie na płycie Rynku miejsca na punkt handlowy przed uroczystością Wszystkich Świętych. Natomiast wnioski o udostępnienie miejsca przy cmentarzach można składać od 20 września do 14 października na dzienniku podawczym.

Osoby, które chcą prowadzić sprzedaż zniczy i kwiatów na dębickim Rynku muszą złożyć wniosek o przyznanie miejsca handlowego. Za przydział i korzystanie z jednego miejsca na płycie Rynku obowiązuje płatność: opłata jednorazowa – 55,00 zł + VAT, opłata za każdy dzień – 25,00 zł + VAT.

Oprócz stałych miejsc handlowych na targowiskach, w okresie Wszystkich Świętych zostaną przygotowane (wzorem lat poprzednich), 22 stanowiska handlowe na dużym parkingu przy ulicy Kraszewskiego od 26 – 31 października 2021 r. oraz „Skarpie” od 28 – 31 października 2021 r.
Wnioski o udostępnienie stanowiska handlowego można składać w Urzędzie Miejskim w Dębicy na dzienniku podawczym do 30 września 2021 roku.

Urząd przygotował także trzy lokalizacje na sprzedaż zniczy i kwiatów przy dębickich nekropoliach. Są one zlokalizowane przy cmentarzach komunalnych przy ul. Cmentarnej oraz przy ul. Wielopolskiej. Szczegółowe informacje można uzyskać w Wydziale Infrastruktury Urzędu Miejskiego w Dębicy pod nr tel. 14 683-82-10.

Ogłoszenie w sprawie udostępnienia Rynku na sprzedaż okazjonalną

Parking przy ul. Kraszewskiego
Cmentarz Komunalny- Cmentarna
Cmentarz Komunalny- Cmentarna
Cmentarz Komunalny- Wielopolska