Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Zmarł Komendant ZHP hm. Artur Kowalski

  Zmarł Komendant ZHP hm. Artur Kowalski

  Czwartek, 29 Październik 2020

  Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o odejściu na wieczną wartę Śp. hm. Artura Kowalskiego HR, Komendanta Hufca ZHP Dębica im. Dębickich Szarych Szeregów, Skarbnika Chorągwi Podkarpackiej ZHP pogrążonej w smutku Rodzinie, Bliskim Zmarłego i całej Braci Harcerskiej składamy szczere wyrazy współczucia oraz słowa otuchy i wsparcia, Burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk wraz z zastępcami: Jerzym Sieradzkim i Maciejem Małozięciem. Kondolencje składają również Przewodniczący Rady Miejskiej Mateusz Cebula wraz Radnymi Rady Miejskiej w Dębicy.

  Czytaj więcej
 • Zmarła Śp. Anna Broda. Kondolencje Burmistrza Dębicy

  Zmarła Śp. Anna Broda. Kondolencje Burmistrza Dębicy

  Czwartek, 29 Październik 2020

  Panu Wiesławowi Brodzie Dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 5 w Dębicy wyrazy współczucia z powodu śmierci żony Anny - wieloletniej nauczycielki Szkoły Podstawowej nr 3 w Dębicy, znakomitego matematyka, pedagoga, wychowawcy dzieci i młodzieży składają Burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk wraz z zastępcami: Jerzym Sieradzkim i Maciejem Małozięciem.

  Czytaj więcej
 • Program „Wspieraj Seniora” - Solidarnościowy Korpus Wsparcia Seniorów

  Program „Wspieraj Seniora” - Solidarnościowy Korpus Wsparcia Seniorów

  Czwartek, 29 Październik 2020

  W trosce o bezpieczeństwo osób starszych, które są szczególnie narażone w czasie pandemii koronawirusa, Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej przygotowało program pomocowy ,,Wspieraj Seniora”. Dzięki programowi osoby w wieku powyżej 70. roku życia uzyskają niezbędną pomoc, bez konieczności wychodzenia z domu.

  Czytaj więcej
 • Dołącz do akcji i weź udział w konkursach z okazji Święta Niepodległości

  Dołącz do akcji i weź udział w konkursach z okazji Święta Niepodległości

  Czwartek, 29 Październik 2020

  Wojewoda podkarpacki zaprasza do udziału w akcji ,,Niepodległa do Hymnu” oraz konkursach on-line zorganizowanych w celu uczczenia nadchodzącego Narodowego Święta Niepodległości. Tegoroczna akcja ,,Niepodległa do Hymnu” polegająca na odśpiewaniu Mazurka Dąbrowskiego 11 listopada w samo południe, będzie sposobem na wspólne uczczenie Narodowego Święta w trudnym czasie pandemii.

  Czytaj więcej
 • Komunikacja miejska w dniu Wszystkich Świętych

  Komunikacja miejska w dniu Wszystkich Świętych

  Środa, 28 Październik 2020

  1 listopada, w dniu Wszystkich Świętych MKS Sp. z o.o. uruchomia linię „0”, która ułatwi dojazd do dębickich cmentarzy. Pozostałe linie będą kursowały według rozkładu jazdy obowiązującego w niedzielę i święta. „Zerówka” ma nie tylko ułatwić dojazd na cmentarze, ale również ograniczyć ilość aut parkujących w pobliżu cmentarzy a tym samym ułatwić ruch w okolicy nekropoli.

  Czytaj więcej
 • Kondolencje

  Kondolencje

  Środa, 28 Październik 2020

  Panu Władysławowi Ortylowi Marszałkowi Województwa Podkarpackiego oraz Jego Rodzinie i Bliskim wyrazy współczucia i słowa otuchy z powodu śmierci Ojca, składa Burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk wraz z zastępcami: Jerzym Sieradzkim i Maciejem Małozięciem.

  Czytaj więcej