Logo Unii Europejskiej Serwis informacyjny Miasta Dębica

Świąteczny Bieg Przebierańców

Loading...

Burmistrz Miasta, Dębicki Klub Biegacza „Maratończyk” oraz Przedszkole Miejskie nr 4 w Dębicy zapraszają do udziału w świątecznych biegach, które odbędą się w sobotę 16 grudnia br. podczas Dębickiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Na uczestników czekać będą piernikowe medale oraz atrakcyjne nagrody, m.in. świąteczne choinki.  

II Międzyprzedszkolny Świąteczny Bieg Przebierańców wystartuje o godzinie 12.00. Dzieci będą miały do pokonania odcinek wokół dębickiego Rynku. Z kolei Świąteczny Bieg Przebierańców 2023 rozpocznie się o godz. 13.00. Uczestnicy pobiegną w stronę ul. Konarskiego do ronda im. dr n. m. Juliana Maja, następnie ul. Parkową, ul. Kraszewskiego w stronę ronda im. Ryszarda Świerada, ul. Kraszewskiego i ul. Kolejową w kierunku płyty Rynku.

Na mecie na wszystkich czekać będzie medal wykonany z piernika, ciepła herbata i wiele nagród dla najciekawiej przebranych zawodników. Rejestracja uczestników rozpocznie się o godzinie 10.30 w biurze zawodów na dębickim Rynku.

Świąteczne biegi uświetnią Jarmark Bożonarodzeniowy, który rozpocznie się już o godzinie 9.00. Będzie można zrobić przedświąteczne zakupy na stoiskach z serami, miodem, wyrobami cukierniczymi, ozdobami świątecznymi, rękodziełem, gałązkami jemioły i siankiem na stół wigilijny. W programie tegorocznego Jarmarku zaplanowano również spotkanie ze św. Mikołajem i wspólne kolędowanie.