Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • 1,4 miliona złotych dla Dębicy

  1,4 miliona złotych dla Dębicy

  Piątek, 10 Kwiecień 2015

  1.200 tys. złotych na budowę hali sportowej przy Gimnazjum nr 2 oraz 120 tys. zł. na budowę boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 11 otrzyma miasto Dębica z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach realizacji Programu Rozwoju Bazy Sportowej Województwa Podkarpackiego.

  Czytaj więcej
 • Pomoc finansowa dla Powiatu Dębickiego

  Pomoc finansowa dla Powiatu Dębickiego

  Czwartek, 09 Kwiecień 2015

  80 tysięcy złotych w formie dotacji celowej przekaże Miasto Dębica na rzecz Powiatu Dębickiego. Kwota ta zostanie przeznaczona na realizację zadania, jakim jest „Opracowanie dokumentacji technicznej dla inwestycji: Budowa mostu przez rzekę Wisłokę w ciągu drogi powiatowej Dębica – Zdziarzec wraz z dojazdami”.

  Czytaj więcej
 • Płać tylko za wodę zużytą do podlewania ogrodu, napełniania basenu, bez naliczania opłat za odprowadzanie ścieków

  Płać tylko za wodę zużytą do podlewania ogrodu, napełniania basenu, bez naliczania opłat za odprowadzanie ścieków

  Piątek, 03 Kwiecień 2015

  W związku ze zbliżającym się okresem wiosenno-letnim Wodociągi Dębickie informują, że zgodnie z uregulowaniami ustawy z dnia 7 czerwca 2001r. o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków, w rozliczeniach ilości odprowadzonych ścieków ilość bezpowrotnie zużytej wody uwzględnia się wyłącznie w przypadkach, gdy wielkość jej zużycia na ten cel ustalona jest na podstawie dodatkowego wodomierza zainstalowanego na koszt Odbiorcy usług.

  Czytaj więcej
 • Bezpłatne Kursy Komputerowe dla mieszkańców Podkarpacia

  Bezpłatne Kursy Komputerowe dla mieszkańców Podkarpacia

  Wtorek, 31 Marzec 2015

  Bezpłatny kurs komputerowy ECDL Start

  Czytaj więcej
 • Współpraca Administracji Domów Mieszkalnych ze wspólnotami mieszkaniowymi

  Współpraca Administracji Domów Mieszkalnych ze wspólnotami mieszkaniowymi

  Poniedziałek, 23 Marzec 2015

  Administracja Domów Mieszkalnych, która zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem lokalami mieszkalnymi i użytkowymi będącymi własnością Miasta Dębica, na co dzień współpracuje ze wspólnotami mieszkaniowymi. Współpraca ta polega m.in. na konsultacjach z mieszkańcami w kwestii potrzeb i źródeł pozyskiwania funduszy na remonty i teromodernizacje budynków będących w zarządzie ADM.

  Czytaj więcej
 • 66 ton owoców i warzyw trafiło do dębiczan

  66 ton owoców i warzyw trafiło do dębiczan

  Piątek, 20 Marzec 2015

  42 tony jabłek oraz 24 tony warzyw odebrali wczoraj, 19 marca przy ul. Akademickiej w Dębicy mieszkańcy miasta i powiatu. Po produkty z Banku Żywności w Tarnobrzegu na zaproszenie burmistrza Mariusza Szewczyka zgłosiło się ponad 2 tysiące osób. Wszystkie owoce i warzywa zostały rozdane w ciągu niespełna 2 godzin.

  Czytaj więcej