Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Burmistrz pożegnał nauczycieli

  Burmistrz pożegnał nauczycieli

  Czwartek, 25 Czerwiec 2020

  Na sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Dębicy, 25 czerwca br., odbyło się spotkanie władz miejskich z nauczycielami, którzy w tym roku zdecydowali o zakończeniu swojej pracy zawodowej i przejściu na emeryturę. Życzenia i listy gratulacyjne dębickim pedagogom wręczył burmistrz Mariusz Szewczyk wraz z zastępcą Maciejem Małozięciem.

  Czytaj więcej
 • Dyrektorzy otrzymali akty przedłużenia stanowisk

  Dyrektorzy otrzymali akty przedłużenia stanowisk

  Czwartek, 25 Czerwiec 2020

  25 czerwca br., burmistrz Mariusz Szewczyk przekazał akty przedłużenia stanowisk na rok szkolny 2020/2021 dyrektorom miejskich przedszkoli i szkół podstawowych, których kadencja kończy się 31 sierpnia br. W ten sposób czterech dyrektorów przedszkoli i dwóch dyrektorów szkół podstawowych pozostanie na swoich stanowiskach przez kolejny rok.

  Czytaj więcej
 • Wielkie święto siatkówki już niedługo w Dębicy

  Wielkie święto siatkówki już niedługo w Dębicy

  Czwartek, 25 Czerwiec 2020

  Do rozpoczęcia największej siatkarskiej imprezy juniorów w Polsce pozostał niecały tydzień. Od 1 do 5 lipca w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy rozegranych zostanie 18 spotkań, które wyłonią klubowego Mistrza Polski Juniorów w Piłce Siatkowej

  Czytaj więcej
 • Ogłoszenie w sprawie rozstrzygnięcia konkursu ofert z zakresu zdrowia publicznego

  Ogłoszenie w sprawie rozstrzygnięcia konkursu ofert z zakresu zdrowia publicznego

  Czwartek, 25 Czerwiec 2020

  Zarządzenie Nr 136/2020 Burmistrza Miasta Dębicy z dnia 24 czerwca 2020 r. w sprawie rozstrzygnięcia konkursu ofert na realizację zadania z zakresu zdrowia publicznego realizowanego w wykonaniu Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Miasta Dębicy na 2020

  Czytaj więcej
 • Partnerska współpraca w walce z koronawirusem

  Partnerska współpraca w walce z koronawirusem

  Środa, 24 Czerwiec 2020

  Władze zaprzyjaźnionego chińskiego miasta Nanhai, w ramach walki z pandemią COVID-19, nieodpłatnie przekazały Dębicy środki ochrony osobistej. 20 tysięcy maseczek trafiło do dębickiego ratusza, skąd dystrybuowane są do mieszkańców, miejskich jednostek oraz placówek opiekuńczo-wychowawczych.

  Czytaj więcej
 • Wybory prezydenckie – pakiet informacji

  Wybory prezydenckie – pakiet informacji

  Wtorek, 23 Czerwiec 2020

  Już w najbliższą niedzielę 28 czerwca odbędą się wybory na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Głos będzie można oddać w lokalach wyborczych w godzinach od 7:00 do 21:00. Musimy pamiętać, że tegoroczne wybory ze względu na obecną sytuację w Polsce związaną z epidemią koronawirusa , odbywać się będą w szczególnych warunkach z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa. Do lokalu wyborczego oprócz dowodu, należy obowiązkowo zabrać ze sobą maseczkę. Bez tego nie zostanie wydana karta do głosowania.

  Czytaj więcej